header bg

A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Długie szare dni, coraz mniej światła słonecznego, plucha, długie wieczory przy telewizorze – nadeszła jesień. Odczuły to na pewno Wasze oczy, które po ciepłym i jasnym lecie znów muszą przywyknąć do pracy w gorszym oświetleniu, niejednokrotnie są przemęczone i niewyspane.

Pamiętajmy, że ten jeden z najważniejszych dla nas zmysłów – wzrok, musi być dopieszczany, zwłaszcza jesienią, gdy wymaga się od niego wiele a panujące wokoło warunki nie rozpieszczają go.

Nasze oczy potrzebują regularnych ćwiczeń, aby zachować pełnię zdrowia - tak samo jak wszystkie inne mięśnie. Wielu osób zdaje sobie sprawę, że nasze oczy w wielu przypadkach nie potrzebowałyby okularów gdybyśmy je systematycznie ćwiczyli i dbali o nie. Cóż, tak wspaniały wynalazek jak soczewki też w pewien sposób są szkodliwe, bowiem noszenie okularów lub soczewek powoduje z czasem jeszcze większe pogorszenie się wzroku. Nasze oczy się do nich przyzwyczajają i po pewnym czasie potrzebują nieustannie większych mocy, aby dobrze widzieć.

Jak zadbać o kondycję naszych oczu? Jeżeli chcesz sprawdzić, co „mówią” Twoje oczy, skorzystaj z irydologii w gabinecie profesor Dovchin. Wiele lat nauki i praktyki zawodowej pomogły Enji dojść do perfekcji w „czytaniu” stanu zdrowia z tęczówki. Irydologia zajmuje się właśnie diagnozowaniem chorób, których objawy uzewnętrzniają się w receptorach naszej tęczówki.

Czy wiesz, że oko jest jednym z najbardziej wrażliwych narządów Twojego ciała?! Bardzo szybko reaguje ono na wszelkie zmiany zachodzące w układzie krwionośnym czy nerwowym, które zazwyczaj są wynikiem procesów chorobowych zachodzących w organizmie. Dzieje się tak dlatego, bo w oku umiejscowione są zakończenia włókien nerwowych powiązanych ściśle z każdym narządem wewnętrznym i każdą częścią naszego ciała. Stąd właśnie obraz tęczówki maluje nam obecny stan naszego zdrowia, a także zmiany jakie zaszły w przeszłości lub jakie mogą się jeszcze pojawić.

Choć wyda Wam się to nieprawdopodobne, to oczy wiele mówią o człowieku, i jeżeli ktoś potrafi dostrzec ich mowę, można szybko poznać nawet najbardziej skryte w nas choroby, jak: nowotwory, niedobory pierwiastków, witamin etc. Prawa tęczówka wskaże nam jaki jest stan organów po prawej stronie ciała, a lewa po lewej.

Dowiedzcie się więcej, otóż górna część tęczówki dostarcza nam informacji o głowie, dolna o stopach, a pomiędzy nimi rozciągają się dane o pozostałych organach człowieka. Wykwalifikowany irydolog , jak prof. Enji, potrafi niemalże bezbłędnie, bez żadnych dodatkowych badań, ocenić co się dzieje w organizmie pacjenta, potrafi rozpoznać chorobę w takim stadium, kiedy jest ona praktycznie nie wykrywalna innymi metodami. Takie badanie to czasami zbawienie dla osób chorych na raka, bo wykrywa go w momencie, gdy jest jeszcze w 100% uleczalny.

Warto zadbać o siebie i nawet tylko w ramach corocznej profilaktyki odwiedzić irydologa, który pomoże Ci ocenić aktualny stan Twojego zdrowia. No tak, aż chce się rzec – oczy się zwierciadłem duszy, i coś w tym jest.

DLACZEGO WARTO poddać się badaniu u irydologa?

  • badanie jest w 100% bezbolesne,
  • pozwala wykryć najwcześniejsze stadia chorób i zapobiec ich rozwojowi,
  • badanie jest w 100% nieszkodliwe!

Jak poprawić wzrok?

  • czytaj zawsze przy dobrym oświetleniu,
  • jeżeli pracujesz przy komputerze, rób sobie przerwy, chociaż 10 minutowe co godzinę,
  • staraj się nie wpatrywać z bliska w tekst napisany małą czcionką,
  • zadbać o właściwą dietę, wzbogać ją o antocyjany (zawarte w czarnym bzie, jeżynach, malinach, aronii, czerwonej kapuście, winogronach, bakłażanach czy kwiatach bławatka),
  • w ostrym słońcu noś okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV,
  • ćwicz swój wzrok, dużo mrugaj, daj oczom często odpoczywać,

Pamiętaj, chroń swój wzrok, zdrowie mamy tylko jedno.

Add comment


Security code
Refresh

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. All Rights Reserved.