header bg

A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Dość długo nie byliśmy dostępni on-line i nie pojawiały się na naszych stronach żadne artykuły i aktualizacje. Powodem tego była ciągła praca nad stroną internetową poświęconą akupunkturze.

Teraz możemy ją państwu w końcu odsłonić i serdecznie zaprosić do odwiedzania. Znajduje się ona pod adresem: strona o akupunkturze.

Z nowości dostępnych na tej stronie znajdą państwo między innymi:

- przejrzystą szatę graficzną wraz z opisami zabiegów dostępną zarówno na komputery stacjonarne jak i urządzenia mobilne takie jak tablet czy telefon.

- BLOG prowadzony wyłącznie przez panią profesor Enji poświęcony jedynie tematowi akupunktury i wszystkiemu temu co jest z nią związane.

- Interaktywny panel pacjenta – dostępny jedynie dla zarejestrowanych użytkowników gabinetu akupunktury. W panelu otrzymali państwo możliwość rejestrowania wizyt w gabinecie on-line, przekładania wizyt jak i ich odmawiania w bardzo prosty sposób bez potrzeby wykonywania połączeń telefonicznych. Dodatkowo stworzyliśmy specjalnie zakodowaną strefę zrzutu dokumentów bezpośrednio na stronie gabinetu. Od tej pory każdy pacjent będzie mógł przesłać np.: badania lekarskie, skany dokumentów jak i zdjęć wprost na tablet pani doktor bez konieczności używania własnego e-maila.

- Panel rezerwacji wizyt on-line – od teraz nie musisz dzwonić aby umówić się na wizytę. Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji. Interaktywny system rezerwacji przeprowadzi cię bardzo szybko przez wszystkie wymagane pola oraz wybierze najlepszy odpowiadający tobie termin wizyty. Swój status oraz umówione terminy sprawdzisz też tak samo w tym panelu. Chyba najważniejszą aktualizacją jest system powiadomień sms oraz email, który przypomni tobie o zbliżającej się wizycie. W ten sposób nigdy nie przegapisz swojej wizyty.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i pozdrawiamy

Zespół Gabinetu Akupunktury prof.klin.lek.med Enkhjargal Dovchin

Add comment


Security code
Refresh

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. All Rights Reserved.