header bg

A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

  oczyszczanie-watroby-cytrynaDobrą i popularną metodą oczyszczenia wątroby jest kuracja z zastosowaniem oleju z oliwek i cytryny. W dniu przeprowadzenia oczyszczenia stosujemy dietę składającą się wyłącznie z warzyw, owoców i ich soków. Do zabiegu potrzebujemy 150-300g oleju, zależy to od wagi ciała oraz indywidualnej tolerancji na ten produkt; oraz 300 ml przecedzonego soku z cytryny. O godz. 22.00, gdy biorytm wątroby, nerek i płuc, osiąga najwyższy poziom (sprzyja to naszemu zabiegowi), zaczynamy pić ciepły olej z oliwek. Osoby z dużą nadwrażliwością na olej mogą przygotować większą ilość soku z cytryny. Zażywamy olej za pomocą dużej łyżki, następnie popijamy sokiem z cytryny. Najlepiej wypić olej od razu, lub w 3-4 seriach. Ilość wypitego oleju jest ścisłe indywidualna, ale potrzebne jest dążenie do największej dawki. Przy wystąpieniu mdłości, należy odczekać do momentu aż pojawi się możliwość kontynuacji kuracji. Gdy olej i sok z cytryny (witamina C wywiera zbawienny wpływ na wątrobę) będą wypite, należy położyć termofor na brzuchu w okolicach wątroby, na jedną godzinę. Brzuszne, intensywne, powolne oddychanie, 4-6 wdechów na minutę przez 30-60 minut, wspomoże proces, oczyszczania, wydalania kamieni i złogów wątrobowych.

Podczas wypróżniania, które następuje po godzinie albo rano, będą wydalane kamienie, złogi wątrobowe i żółciowe. Zielona i czarna żółć świadczy o dobrym efekcie zabiegu. Rano konieczne jest zastosowanie oczyszczającej lewatywy, według wyżej oliwa-z-oliwek-watroba-oczyszczeniewymienionych przepisów. Wątroba składa się z czterech płatów, dlatego potrzebujemy przynajmniej 4 zabiegów. Powtórne kuracje, przeprowadzamy po 3-5-7 dniach odpoczynku. Zabieg najlepiej wykonywać w dniu wolnym od pracy, ogrzewać wątrobę można już od samego rana. Szczypta czarnego pieprzu na języku zmniejszy torsje. Pół godziny przed rozpoczęciem picia oleju można zażyć 2 tabletki Nos-py, rozluźnia to mięśnie gładkie, polepszając tym samym efekt leczenia. UWAG: jeżeli nie jesteście gotowi do oczyszczenia wątroby za pomocą cytryn i oleju z oliwek, wasz organizm jest słaby, jesteście w podeszłym wieku, kamień żółciowy ma rozmiar 1,5 i więcej centymetrów i nie przeszliście oczyszczenia przewodu pokarmowego i jelita grubego, to nie powinniście przeprowadzać tej kuracji. Nie warto się spieszyć. Zamiast tej metody na pomoc przyjdzie wam monodieta, składająca się wyłącznie z kaszy gryczanej, ryżu lub kaszy owsianej. Kaszę przygotowaną na wodzie, należy jeść przez dwa tygodnie. Przepis na monodietę znajdziecie w poradniku G. Małachowa. Na pomoc wątrobie przyjdą również naturalne preparaty z apteki: SYLICYNAR, SYLIMAROL, SYLIVIT, dobrą opinią cieszą się: ALLOHOL, LIW-52, LIVER-AID, DANLE JAONANG, DANDELION ROOT. Nie zapominajmy o Mumijo ( preparat Tradycyjnej Medycyny Tybetańsko- Mongolskiej ) - najlepszym stymulatorze procesów regeneracyjnych. Rozpuszczamy w szklance wody lub naparze z owsa 0,2g Mumio. Roztwór należy pić 3 razy dziennie 30 min. przed posiłkiem w ciągu 21 dni.  

oliwa_z_oliwek_smakowa

Preparat Mumijo oraz inne zioła medycyny tybetańskiej można kupić w Gabinecie Medycyny Naturalnej prof. Enkhjargal Dovchin w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 28A. Pani profesor jest osobą gruntownie wykształconą, lekarzem medycyny na kierunku interna oraz lekarzem medycyny tradycyjnej w stopniu profesora klinicznego. Od lat pomaga ludziom w Polsce i na całym Świecie w zachowaniu naturalnego zdrowia. Jest międzynarodowym konsultantem ds. medycyny naturalnej i naturalnych metod leczniczych. Pani profesor jest autorem książki "W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu" dostępną całkowicie darmowo w formie e-booka. Pobierz E-BOOK prof. Enkhjargal Dovchin

prof_dovchin

 

OCZYSZCZENIE WĄTROBY ZA POMOCĄ CYTRYN

Jest to bardzo soczyszczanie-watroby-cytryna-dr-enjikuteczna metoda oczyszczenia wątroby, układu żółciowego, nerek, układu moczowego, przewodu pokarmowego i krwi. Kurację tą możemy przeprowadzić po dokładnym oczyszczeniu przewodu pokarmowego. Do kuracji potrzebujemy 109 cytryn, ok. 11 kg. Głodówka podczas kuracji zwiększa efekt leczenia, ale osoby po przeprowadzonym oczyszczeniu przewodu pokarmowego, dostosowujące się do zasad kultury żywienia mogą z taką sama skutecznością stosować tą metodę.

 

W pierwszym dniu polewamy wrzątkiem (pomaga to uzyskać więcej soku) 3 cytryny, a następnie dokładnie wyciskamy z nich sok. Sok mieszamy w proporcji 1:1 z wodą. Pijemy go 30-60 min. przed lub 2-3 godz. po posiłku. W każdym dniu zwiększamy ilość cytryn o 2, czyli 3,5,7,9, 11 cytryn w ciągu 5 dni. W 6,7 i 8 dniu stosujemy po 13 cytryn, a przez następne 5 dni odpowiednio zmniejszamy ilość zażywanych cytryn o 2, czyli 11, 9,7, 5, 3. Podczas kuracji organizm intensywnie usuwa toksyny m.in. przez jelito grube i konieczne jest wykonywanie lewatyw 1-2 razy dziennie w każdy, lub co drugi dzień. Zabieg ten jest bardzo ważny dla likwidacji zbytniej intoksykacji i nieprzyjemnych reakcji ze strony organizmu. Dobre wyniki osiągamy stosując absorbent - ENTEROSŻEL, który natychmiast pochłania toksyny na całej długości jelit. Przeciwwskazania do oczyszczania za pomocą cytryn:

1. Ciąża, okres laktacji.

2. Choroby onkologiczne, zwłaszcza organów wewnętrznych.

3. Ostre stany chorobowe, gorączka, wrzody żołądka, dwunastnicy.

4. Zaostrzenie się choroby żółciowo-kamiennej lub moczowo-kamiennej, czyli występowanie bólów.

5. Ostre, infekcyjne zachorowania: żółtaczka, tyfus, gruźlica i inne.

 

Człowiek jest jak drzewo, dopóki stoi, nawet suche, to będzie stać jeszcze długo, a kiedy już padnie, to za rok lub dwa nic z niego nie zostanie

- A. Małowiczko

 

medycyna_naturalna_gabinet_prof_enji

 

Zobacz też:

Kilka słów o wątrobie

Przyczyny powstawania chorób wątroby

Add comment


Security code
Refresh

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. All Rights Reserved.