A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Nasze produkty

hypertension reducting tea reducing

Herbatka Chinese Hypertension – Reducing Tea ma przede wszystkim właściwości regulujące ciśnienie tętnicze w naszym organiźmie. Wiele osób w Polsce i na świecie cierpi na chorobę zwaną nadciśnieniem. Wiele z nich nie zdaje sobie sprawy, jak poważne jest to schorzenie i jakie mogą być jego skutki. Przeważnie na chorobę tą zapadają osoby z nadwagą lub otyłe. Herbatka Chinese Hypertension – Reducing Tea nie zawiera w sobie żadnych sztucznych substancji. Pijąc ją dostarczamy organizmowi tylko naturalne składniki.

dong quai tcm

DONG QUAI, czyli Dzięgiel Chiński przeznaczony jest dla osób z niedoborem witamin. W swoim składzie zawiera takie z nich jak A, B2, B12 oraz E. Jest także niezastąpionym elementem ziołowym w kuchni chińskiej. Znany jest przede wszystkim kobietom, którym pomaga na różne dolegliwości. Stosować go możemy, aby złagodzić bóle miesiączkowe lub wywołać menstruację przy braku miesiączkowania. Mogą zażywać go też osoby mające problemy z płodnością oraz w okresie menopauzy. Zawiera kumarynę, która działa rozszerzająco na naczynia krwionośne.

luhui fufang aloes

Fufang Luhui Jiaonang jest to preparat stworzony na bazie mikstury aloesowej. Preparat ten przeznaczony jest dla osób chcących wywołać przeczyszczenie. Jego gorzki smak pobudza nasz żołądek to wytwarzania soku żołądkowego. Fufang Luhui Jiaonang ma silne działanie, które zabija bakterie oraz podnosi naszą odporność. Może być stosowany również przeciwbólowo oraz w stanach zapalnych. Nie powoduje też biegunek, co często zdarza się przy farmakologicznych środkach przeczyszczających. Nawilża jelita i nie uzależnia.

natural slimming capsule

Natural Slimming Capsule jest to preparat wyłącznie na bazie ziół, przeznaczony dla osób mających problemu z utratą wagi. Szczególnie poleca się go osobom, które są bardzo otyłe (otyłość II i III stopnia). Zalecany jest także w czasie otyłości poporodowej u kobiet. W sposób naturalny reguluje on pracę naszego układu endokrynologicznego, a tym samym poprawia nasze trawienie. Wspomaga także pracę wątroby oraz poprawia ciśnienie u osób z problemami tego typu. Stosowany zgodnie z zaleceniami powoduje dużą utratę wagi.

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. All Rights Reserved.