A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Opinie pacjentów

Jako mała dziewczynka zawsze byłam zdrowa i wesoła, wszędzie mnie było pełno. Cóż, może to za dużo powiedziane, bo mam dopiero 22 lata. Choć powiedzielibyście, cóż taka młoda osoba może wiedzieć o życiu, dużo w tym swoim życiu przeszłam.

Po zdaniu egzaminów gimnazjalnych, poszłam do liceum o profilu sportowym. To było moje marzenie, aby dalej rozwijać pasję do siatkówki. Już w podstawówce mama zapisała mnie do kółka siatkarskiego i wraz z wiekiem zdobywaliśmy z koleżankami coraz to więcej medali na kolejnych zawodach.

Zawsze zdrowa, ciągle aktywna, zdrowo się odżywiałam, nigdy nie sięgnęłam po żadne używki. Los nie był dla mnie jednak łaskawy. To właśnie wtedy, gdy moje największe marzenie się spełniło i trafiłam do wymarzonego liceum, jak grom z jasnego nieba rzeczywistość sprowadziła mnie z chmur prosto na brudny, twardy beton.

Podkategorie

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.