header bg

A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

W ostatnim czasie spotkał nas nie lada zaszczyt, a mianowicie odwiedził nasz gabinet przy ul. Czerniakowskiej 28a w Warszawie bardzo ciekawy gość.

Prof. dr Sun Peilin jest profesorem TCM na Guangxi University ofTraditional Chinese Medicine oraz Jiangxi College of Traditional Chinese Medicine – obie uczelnie w Chinach, oraz Jing Ming College of Oriental Medicine, Belgia. W Gandawie prowadzi własną klinikę oraz wykłada w renomowanych szkołach TCM w wielu krajach oraz zapraszany jest jako prelegent na międzynarodowe kongresy TMC. Od początku 2012 roku jest również wykładowcą w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.

Prof. dr Sun Peilin jest autorem znanych książek: autorskich prac: „The Treatment of Pain with Chinese Herbs and Acupuncture” (jest również wydanie w języku niemieckim) i „Sports Medicine in TCM”, oraz “Management of Post-Operative Pain with Acupuncture” (razem z: Giovanni Maciocia) i “Bi Syndromes” (razem z: L. Vangermeersh).

Jednym z celów spotkania była wymiana doświadczeń dotyczących akupunktury, medycyny wschodniej oraz tradycyjnej medycyny chińskiej. Udało się stworzyć pomost pomiędzy lekarzami praktykującymi tradycyjne systemy medyczne, a osobami co dopiero wstępują na tą ścieżkę (kursanci prof Sun). Z naszych wstępnych ustaleń i planów wyrosła piękna propozycja stworzenia profesjonalnej szkoły akupunktury w Polsce, gdzie wykładowcami będą jedynie najlepsi prelegenci w tym wspomniany wcześniej prof Sun Peilin

Prof Enji zapowiedziała swoją pełną pomoc i wsparcie w realizacji tego pięknego przedsięwzięcia. Prosimy śledzić informacje na naszym profilu, aby żadna informacja nie umknęła państwa uwadze. 

Komentarze   

+2 #2 Iwona Zielińska 2016-09-11 19:20
W ostatnim czasie rzeczywiście dużo osób interesuje się tradycyjną medycyną chińską. Uważam, że jest to świetny trend bo człowiek nie jest ograniczony jedynie do tego co mówi mu lekarz pierwszego kontaktu. Niestety żyjemy w świecie, że lekarz medycyny konwencjonalnej nie bierze odpowiedzialnoś ci np. za negatywny wpływ szczepionek na dzieci. W ostatnim czasie nawet koncerny farmaceutyczne chcą szczepić dorosłych pod przymusem na choroby, których już dawno nie ma. Jest to bynajmniej pokręcone!

Wizyta profesora Sun P. w państwa gabinecie uważam za wyróżnienie, które z pewnością pani doktor Enji się należy. Każda osoba co ją pozna osobiście od razu widzi, że ta kobieta ma pasję bycia lekarzem i pomocy innym ludziom.

Gorąco państwa popieram i proszę działać ile sił dla dobra ludzi.
Cytować
0 #1 Alicja 2016-09-05 11:10
Bardzo ładne fotki. Cudowne wydarzenie.
Czy można jeszcze zapisywać się do szkoły prof Sun? Kiedy będą jakieś aktualne informacje? Gdzie ich szukać? Proszę o mail!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.