A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

potencja-akupunktura_kopia
Natura zaprogramowała nas tak, abyśmy instyktownie dążyli do przedłużenia gatunku. Każdy z nas, wcześniej czy później, dojrzewa do decyzji o rozpoczęciu współżycia. Pierwsze doświadczenia są różne, w większości przypadków kreują one w naszej psychice zarys dalszej drogi seksualnej. Dlatego tak ważne jest prawidłowe przygotowanie młodych ludzi do tego etapu życia.

Jedni traktują akt płciowy jako coś bardzo intymnego, przeznaczonego tylko dla "ścian własnej alkowy", dla innych sex jest uzależnieniem, potrzebą o której mówią głośno i bez zażenowania. Bez względu na to, jakie mamy poglądy, w jakim środowisku żyjemy, jakiej jesteśmy narodowości, wyznania czy rasy - potrzeba współżycia to czyste pragnienie naszego ciała, to zew natury która nas stworzyła.

W dorosłym życiu seksualność jest bardzo ważnym aspektem naszej egzystencji, w dużej mierze decyduje o najważniejszych sprawach, czyli wyborze partnera, jakości związku, a w konsekwencji o naszym szczęściu i spełnieniu rodzicielskim.

Bardzo poważnym problemem, który jest w stanie zburzyć całe nasze szczęśliwe życie seksualne jest m.in. impotencja, czyli zaburzenie erekcji u mężczyzn, które uniemożliwa odbycie stosunku płciowego. To problem coraz większej ilości mężczyzn, który pojawia się nawet u osób po trzydziestym roku życia.

Chcąc zrozumieć jego istotę, przyjrzymy się bliżej złożonemu aktowi, jakim jest stosunek seksualny. Popęd seksualny odgrywa w związku dwojga ludzi decydującą rolę, warunkuje akt płciowy, a w konsekwencji poczęcie potomstwa. U podstaw stosunku płciowego leży intensyfikowanie się delikatnych i niezwykłe czułych procesów zachodzących pomiędzy ośrodkowym układem nerwowym, autonomicznym układem nerwowym, obwodowym układem nerwowym, systemem hormonalnym i narządami rozrodczymi. Procesy te są aktywowane zarówno przed zbliżeniem, podczas niego, jak również po akcie seksualnym.

Reakcja seksualna zachodzi dzięki męskim i żeńskim hormonom płciowym, czyli androgenom, estrogenom oraz progesteronowi. Brak tych tak zwanych "cząsteczek pożądania", prowadzi do zaburzeń i utraty bodźca.

Impotencja to długotrwały problem w uzyskaniu erekcji, mimo pobudzenia seksualnego.

czynniki-impotencja

Przyczyny zaburzeń potencji:

  • impotencja psychogenna - najczęściej dotyka młodych mężczyzn, u których szybkie tempo życia, wszechobecny stres, napięcia sytuacyjne i ambicja sprawdzenia się oraz spełnienia oczekiwań partnerki, wywołują "paraliż" napięciowy skutkujący problemami z erekcją,
  • impotencja na tle hormonalnym - pojawia się w około pięciu do dziesięciu % przypadków, jej podłożem są różnego rodzaju zaburzenia hormalne, bardzo często nasilające się w wieku andropauzy,
  • impotencja neurogenna - ośrodek erekcji u mężczyzn zcentralizowany jest w okolicach kręgosłupa, często w wyniku jego urazów (złamania) i chorób (stwardnienie rozsiane, neuropatia) pacjent staje się impotentem,
  • impotencja na tle krążeniowym - uwaga, to najczęściej występujący rodzaj zaburzeń potencji, w niemalże połowie przypadków diagnozuje się go jako przyczynę zaburzenia krążenia; UWAGA PALACZE! PALENIE TYTONIU znacząco przyczynia się do zaburzeń krążenia i impotencji!!!
  • impotencja mieszana - jak sama nazwa wskazuje na jej powstawanie ma wpływ wiele czynników, np. przewlekłe choroby (cukrzyca, nadciśnienie, zmiany naczyniowe, zawał, neuropatia), przyjmowanie niektórych leków (zwłaszcza leki przeciwnadciśnieniowe lub psychotropowe).
erekcja-zaburzenia_kopia

Skuteczność akupunktury w leczeniu impotencji.

Akupunktura, czyli stymulacja punktów życiowych na ciele za pomocą cieniutkich igiełek, opiera się na teorii energii życiowej. Przez nasze ciało przebiegają kanały, w których tak samo jak krew w żyłach, krąży energia. Te nośniki energetyczne zwie się meridianami.

Do prawidłowego funkcjonowania organizm potrzebuje energii. W momencie, gdy któraś część naszego ciała otrzymuje jej za mało, dochodzi do różnego rodzaju powikłań, a w konsekwencji nawet do poważnych chorób, jak impotencja.

Akupunktura ma na celu przywrócenie drożności kanałów energetycznych, dzięki czemu chory narząd znów odzyskuje siły a jego funkcje powracają do stanu harmonii - zdrowia. Profesjonalny akupunkturzysta wie, jakie obszary punktów stymulować, aby uzyskać określony efekt leczniczy. W przypadku leczenia zaburzeń potencji igły umieszcza się najczęściej w kończynach, wokół pleców oraz brzucha.

W zależności od stopnia nasilenia choroby, lekarz dobiera odpowiednią receptę punktów, jak też ilość oraz częstotliwość wykonywania zabiegów.

"Mam na imię Krzysztof, mam 37 lat. Pracuję w dużej firmie jako prawnik. Na codzień w pracy towarzyszą mi stresujące sytuacje oraz trudne i burzliwe dyskusje. Jestem szcześliwym ojcem dwójki dzieci, mam kochająca żonę, którą szanuję i podziwiam.

Wraz z wiekiem i kolejnymi awansami brałem na swoje barki coraz więcej obowiązków. Dawałem sobie radę i przyzwalałem na takie szybkie tempo życia, dopóki nie przekonałem się, że bardzo ucierpiało na tym moje zdrowie.

Gdy wracałem do domu po ciężkim dniu nie miałem już siły na zbliżenia z żoną. Swoją niemoc tłumaczyłem sobie zmęczeniem dotąd, dopóki moje życie seksualne naprawdę nie zaczęło się psuć. O tym, że mam poważny problem uświadomiłem sobie, gdy wyjechaliśmy z żoną na wspólne wakacje do Egiptu. Mimo relaksu i pożądania, nie mogłem doprowadzić do zbliżenia. Żona mnie uspokajała, że to pewnie przez nowy klimat, ale ja wiedziałem że coś jest nie tak.

Na początku poczułem się tak, jakby ktoś wymierzył mi policzek. No bo jak to, ja młody mężczyna, mogę góry przenosić, a tu taka "niemoc". Było mi głupio zarówno przed żoną jak i przed samym sobą.

Wstydziłem się tego, że mam problemy z erekcją i długo nie chciałem o tym rozmawiać.Teraz wiem, że popełniłem duży błąd unikając rozmowy na ten temat z żoną. Zaczęliśmy się kłócić, atmosfera w domu stała się napięta. Ale to właśnie dzięki mojej żonie, Kasi udało mi się odzyskać zdrowie. To ona namówiła mnie w końcu na wizytę u specjalisty.

Razem poszliśmy do gabinetu profesor Enji, najlepszego lekarza medycyny naturalnej w Polsce. Z trudem i wstydem opowiedziałem o mojej sytuacji. Ku ukojeniu mojego męskiego ego, pani doktor podczas stawiania diagnozy i przeprowadzania wywiadu chorobowego była bardzo dyskretna, miła i delikatna. W żaden sposób nie dała mi odczuć, że podważa moją męskość. Bardzo mi to zaimponowało, nabrałem do niej ogromnego zaufania i szacunku. Tak powienien postępować lekarz, zawsze kierując się dobrem pacjenta, nawet jeżeli chodzi tylko o zwyczajny komfort psychiczny.

potencja-akupunktura2

Postawiona diagnoza - zaburzenia potencji wywołane: stresem, paleniem tytoniu, brakiem aktywności fizycznej, zaburzeniami przepływu energii. Z uwagi na znaczne wyniszczenie mojego organizmu do którego sam się w znacznej mierze przyczyniłem, moja terapia obejmowała zarówno zabiegi akupunktury, jak również dietę i zioła.

Już po dwóch tygodniach stosowania terapii poczułem się znacznie lepiej, a mój stan się poprawił. Odzyskałem swoją "męską dumę", potencjał seksualny i energię do życia. Ze wstydem muszę przyznać, że na początku nie wierzyłem, że się uda, ale ciesze się, że się myliłem.

Medycyna naturalna Dalekiego Wschodu uleczyła moją wstydliwą przypadłość. Jestem bardzo zadowolony. Mimo, iż nie mam juz problemów z impotencją, ciągle korzystam z zabiegów u Pani profesor. Jest to dla mnie miła profilaktyka, odprężenie, jak też duża dawka energii. Stale korzystam z różnego rodzaju masaży oraz zabiegów akupunktury. Czuje się po tym zdecydowanie lepiej, mogę efektywniej pracować i poświęcać więcej czasu rodzinie, bo mam na to siłę ;-)

Pani profesor dziękuję z całego serca" 

autor pragnie pozostać anonimowy

wizytowka-impotencja

zobacz_tez2

Chcesz odzyskać zdrowie? Otwórz się na nowe metody, poznaj akupunkturę

Akupunktura – definicja

Cennik zabiegów akupunktury

Najczęściej zadawane pytania - akupunktura

Akupunktura w XX wieku

Gabinet prof. Enkhjargal Dovchin - akupunktura, medycyna naturalna Dalekiego Wschodu

Diagnostyka przy leczeniu akupunkturą

Ile zabiegów potrzeba?

Jak działa akupunktura?

Akupuntura leczy urazy sportowe

AKUPUNKTURA - jedna ze sztuk leczenia medycyny naturalnej Dalekiego Wschodu - obejrzyj wideo

Akupunktura - definicja prof. Enkhjargal Dovchin

Akupunktura - lata świetności

Akupunktura a choroby kobiece

Akupunktura a medycyna konwencjonalna

Dlaczego akupunktura kosmetyczna jest lepsza od botoksu

Akupunktura a niepłodność

Akupunktura na spokojny sen

Akupunktura a niepłodność prof. Enkhjargal Dovchin

Akupunktura w leczeniu nerwic i depresji

Akupunktura jako najtańsza forma zapobiegania chorobom

 

przeczytaj_ebooka

Pani profesor przybliża tajniki akupunktury w swoich książkach, które możecie Państwo pobrać na tej stronie za darmo w postaci e-booków:

"W cztery oczy z medycyną naturalną Dalekiego Wschodu - prof. Enkhjargal Dovchin". Bogato ilustrowany, napisany na podstawie wielu lat doświadczeń przybliży Wam tajniki wiedzy znanej w Tybecie od wieków.

"Akupunktura i życie lekarz Enkhjargal Dovchin" - naukowe wyjaśnienia działania akupunktury, filozofie leczenia.

Komentarze   

+1 #6 Janek 2011-08-07 20:22
Czy chodź trochę może akupunktura poprawić moje życie intymne? proszę o wskazówki na mail. JJK
Cytować
+1 #5 Filip 46 lat 2011-07-27 13:28
Po akupunkturze na problemy męskie w ilości 10 zabiegów jeden po drugim odczuwam zdecydowaną poprawę mojego życia seksualnego. Mniej się męczę, mama więcej ochoty na zabawy oraz co najważniejsze odczuwam większą przyjemność z seksu. Nie wiem czy zawdzięczam to bezpośrednio igłom do akupunktury czy ogólnie moim podejściem do zmiany, ale czego by nie mówić to działa.

pozdrawiam
Cytować
+2 #4 Kamila 2011-06-14 06:09
Wysłałam tam mojego męża. Z tego co mówił igły nie są wbijane w punkty intymne, a jedynie na ciele z przodu i z tyłu tj. na brzuchu oraz na plecach. Oboje zauważyliśmy więcej siły i regeneracji po zabiegach akupunktury. Samopoczucie mojego męża znacznie się polepszyło. Do tej pory nie wierzył w takie metody bo nigdy z nich nie korzystał. Teraz sam dodaje, że jak on to mówi... kurcze pomogło :-)
Cytować
+3 #3 Wiktor 2011-06-08 12:34
Ile zabiegów trzeba się poddać, aby to miało sens. Czy komuś z Was to rzeczywiście pomogło? Proszę o info na mail.
Cytować
+4 #2 Karol Borkowski 2011-06-02 08:27
Miałem przykrą przypadłość - brak odpowiedniej liczby plemników w nasieniu - skutek - brak możliwości posiadania dzieci.

Na szczęście znajoma poleciła mi usługi pani profesor Enji oraz zabiegi akupunktury w gabinecie na ul.Czerniakowsk iej. Już po 3 miesiącach stosowania ziół i akupunktury - wyniki lekarskie znacznie się polepszyły. Po pół roku miałem już normę, a po 8 miesiącach WYNIK PONADPRZECIĘTNY . Teraz jestem dumnym ojcem Marcinka, a to wszystko dzięki medycynie naturalnej wschodu.

Dziękuję bardzo za pomoc.
Cytować
+4 #1 Artur 2011-05-31 22:00
Stosowałem różne preparaty zarówno z apteki jak i zielarskie, ale żadna pomoc nie dała mi poprawy jeżeli chodzi o radzenie sobie z tym problemem. Akupunktury na erekcję czy potencję jeszcze nie próbowałem, ale wydaje mi się, że jest to metoda mało skuteczna. Gdzie mogę zapoznać się ze skutecznością tych metod? Czy mieliście już takich pacjentów i jak się czują po zabiegach? Ile akupunktur trzeba aby się mój stan poprawił?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2018 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.