A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

portfel

CENY ZABIEGU AKUPUNKTURY

Cena zabiegu akupunktury uzależniona jest od wielu aspektów. Generalnie koszt jednego zabiegu akupunktury w realiach polskich nie powinien być niższy niż 70 zł, a w realiach zagranicznych równowartości kwoty 60-100 Euro.

Standardowa cena w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Lublin sięga niekiedy kwoty 120-160 zł za usługę akupunktury, co w naszej ocenie jest kwotą dużą.

W Stanach Zjednoczonych za 1 zabieg wykonany przez specjalistę lekarza medycyny czy lekarza tradycyjnej medycyny chińskiej lub mongolskiej trzeba się liczyć z kwotą od 100- 300 USD.

 

W Niemczech za 1 zabieg akupunktury będziemy musieli zapłacić od 60 do 200 Euro.

Dla porównania w Chinach 1 zabieg akupunktury dla obcokrajowca to koszt 20-40 USD, natomiast specjalista najlepszej szkoły akupunktury w Pekinie wykonuje zabieg w cenie równowartości  60-80 USD za usługę. 

Naszym zdaniem rozsądne koszta to widełki pomiędzy 80, a 120 zł za zabieg (ok. 30-40 min) w Polsce oraz wspomniane już 60-100 Euro za granicą.

Podana cena dotyczy jedynie standardowych usług akupunktury na ciało, a nie specjalistycznych zabiegów typu: akupunktura na uszy (zabiegi anty-nikotynowe czy wspomagające odchudzanie). Cena usługi akupunktury nie obejmuje też w większości przypadków igieł potrzebnych do wykonania zabiegu (obecnie stosuje się tylko igły jednorazowe) oraz ewentualnej diagnozy lekarskiej stwierdzającej zasadność do wykonania zabiegów akupunktury.

gabinet akupunktury

koszykCENY IGIEŁ

Przykładowe ceny jednorazowych igieł do akupunktury to wydatek od 50 groszy do 2 zł za sztukę. Cena uzależniona jest od:

  • jakości igły,
  • poziomu sterylności (zlecane podwójne sterylizowane jednorazowe igły),
  • długości,
  • materiału z jakiego igła została wykonana (metal,csrebro, złoto, platyna).

 

Do zabiegu wykorzystuje się różną ilość igieł od 10 do 20 na zabieg. Wydatek więc na 1 zabieg akupunktury jeżeli chodzi o igły wynosi przeciętnie 7,5 zł. Kwotę tą należy doliczyć do ceny zabiegu.

akupunktura warszawa

GABINET AKUPUNKTURY I MEDYCYNY WSCHODNIEJ PROFESOR ENKHJARGAL DOVCHIN

chinaW Gabinecie Akupunktury i Medycyny Wschodniej prof. Enkhjargal Dovchin w cenie 70 zł za zabieg akupunktury otrzymują państwo profesjonalne igły akupunkturowe najlepszej firmy Cloud&Dragon w cenie usługi.

 

Jest to całkowita cena zabiegu bez kosztów ukrytych.

 

akupunktura_cennik_cena_warszawa_zabieg

zabieg_akupunktury_w_warszawie_gabinet_prof_enji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

akupunktura_cennik_zabiegw_warszawacennik_usug_akupunktury_warszawa_gabinet     

 aktualny cennik akupunktury od 2018 roku

 

Aktualny cennik zabiegów akupunktury na rok 2018:

AKTUALNY CENNIK ZABIEGÓW AKUPUNKTURY PROF ENJI ( 2016r)

 

 

akupunktura-opinie-pacjentow-czerniakowska28a-warszawa

 

 

zobacz_tez2

CENNIK, CENA, KOSZT, USŁUGA, ZABIEGU, AKUPUNKTURY, WARSZAWA, GABINET, PROF ENJI

 

Z serii: Zabiegi w obiektywie - akupunktura...

Najczęściej zadawane pytania - akupunktura

Co rozumiemy pod pojęciem akupunktura?

Akupunktura - opinie pacjentów prof. Enkhjargal Dovchin

Akupunktura jako najtańsza forma zapobiegania chorobom

Chcesz odzyskać zdrowie? Otwórz się na nowe metody, poznaj akupunkturę

AKUPUNKTURA - jedna ze sztuk leczenia medycyny naturalnej Dalekiego Wschodu - obejrzyj wideo

Uwolnij energię z akupunkturą i ćwiczeniami taoistycznymi

Akupunktura w leczeniu nerwic i depresji

Aurikuloterapia w medycynie Wschodu 

Akupunktura uratowała moją pasję...jazdę konną

Dlaczego akupunktura kosmetyczna jest lepsza od botoksu

Zioła i akupunktura mi pomogły - wróciłam do świata żywych

CENNIK ZABIEGÓW AKUPUNKTURY, CENA ZABIEGU AKUPUNKTURY, LECZENIE AKUPUNKTURĄ

prof._Enji_youtube_kanal_enji_on

Facebook_prof._Enji

 

 

Formularz_kontaktowy_enji

 

 

 

 

Komentarze   

+18 #407 klientka akupunktura 2012-08-16 22:00
Gabinet ładny, zadbany. Lekarka miła i wyrozumiała. Przyjęcie na umówiony czas. Cennik bardzo w porządku. Bez obaw godna polecenia.
Cytować
+18 #406 Ewa Madejska 2012-06-15 12:20
Dziękuję za zabiegi akupunktury i życzę dużo zdrowia.
Cytować
+15 #405 Miriam 2012-04-29 16:38
Witam państwa, chciałam dodać, że wykonywanie akupunktury w seriach jest bardzo ważne. Takie leczenie powinien wykonywać tylko i wyłącznie jeden lekarz!. Jeżeli w gabinetach jest tak, że jeden zabieg robi jeden lekarza, a drugi zabieg jakiś inny specjalista to taki gabinet radzę nie odwiedzać! Podstawą jest zaufanie do lekarza prowadzącego oraz obserwacja własnego ciała i reakcji własnego organizmu. Często podczas akupunktury występuje zmęczenie, chęć snu, a nawet zwiększona potliwość. Wszystkie takie efekty są pozytywne. Moim zdaniem koszt jednego zabiegu nie powinien przekroczyć 100 zł. Państwa oferta akupunktury w cenie 60 zł uważam za bardzo ok. Pozdrawiam
Cytować
+14 #404 Kkasia 2012-03-25 22:08
Zabiegi uważam za bardzo udane. Czuję dobrze. Bóle pleców ustały.

Akupunktury wcześniej się obawiałam. Teraz widzę, że nie miałam czego się bać. Wiem, że byłam w rękach dobrej specjalistki.

Dziękuję pani serdecznie
Kasia z Warszawy
Cytować
+16 #403 Gabinet- ocena 2012-03-16 08:07
Bardzo dobry. Bardzo miłe traktowanie klientów. Pani doktor dobrze mówi po polsku i widać, że zna się na tym co robi. Akupunktura nie była tak straszna w jej wykonaniu. Mogę spokojnie powiedzieć, że nawet mi się podobało. Ceny korzystne. Przyjęty o podanej godzinie.
Cytować
+16 #402 Alina Dworska 2012-03-13 11:22
Wczoraj byłam na akupunkturze kosmetycznej u pani profesor. Rzeczywiście bardzo miła i życzliwa kobieta. Poświęciła mi pełną godzinę. Na początku wywiad lekarski oraz normalna rozmowa o mnie i o moich chorobach z dzieciństwa. Później badanie ciała oraz kręgosłupa i brzucha. W końcu postawienie diagnozy i sam zabieg akupunktury. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło rozczarowana profesjonalizme m dr Enji. Wierzę w to, że ogły postawią mnie na nogi. Dziękuję jeszcze raz i do następnego razu.
Cytować
+13 #401 Renia 2012-03-08 07:20
Cena akupunktury ok. Zabieg na wysokim poziomie. Miłe podejście do klienta. Warte polecenia miejsce. Łatwy dojazd.
Cytować
+13 #400 Admin12 2012-03-07 21:56
Witamy panią serdecznie,

bardzo dobre pytanie. Postaramy się zamieścić je na naszym forum dyskusyjnym.

Zabieg akupunktury powinien być wykonywany przez tego samego lekarza co panią przyją na wizytę po raz pierwszy. Czasami lekarze z tego samego gabinety akupunktury uczęszczali do tej samej szkoły i tym samym posiadają podobne umiejętności akupunktury, tak więc zabieg na konkretne dolegliwości też będzie wyglądał podobnie. Naszym jednak zdaniem, lekarz, który panią przyją powinien wykonać serię od początku do końca. Często bowiem jest tak, że podczas samych zabiegów akupunktury wychodzą rzeczy, przy których zalecana jest zmiana punktów na inne, a tutaj przy 2 czy 3 różnych akupunkturzysta ch może być to ciężkie.

Nasza więc rada jest taka, aby pani zaczynała i kończyła zabiegi w tym samym gabinecie, gdzie pani rozpoczeła kurację. Prosimy też zawsze zapytać akupunkturzystę czy tylko on sam będzie wbijał igły, czy przewiduje tutaj jeszcze jakieś zmiany.

Proszę też mieć na uwadze, że każdy lekarz ma swoje techniki wbijania igieł oraz swoje indywidualne sposoby leczenia określonych chorób. Może się to nie pokrywać z wizją np. tego drugiego lekarz co pani wbijał igiełki i tym samym proces leczniczy nie będzie przebiegał właściwie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać na nasz mail:

pozdrawiamy
Zespół MT
www.enji.pl
Cytować
+12 #399 zapytanie akupunktura? 2012-03-07 21:43
Witam serdecznie, nie wiem czy piszę we właściwym miejscu, ale chciałam o coś zapytać. Byłam klientką jednego z gabinetów akupunktury i medycyny wschodniej w Warszawie. Nie był to jednak gabinet pani prof. Enji co chcę zaznaczyć.

Lekarka ponoć z tamtego gabinetu zaleciła mi wykonanie 15 zabiegów akupunktury oraz przyjmowanie określonych ziół z rana oraz wieczorem. Zioła przyjmowałam bez przerwy zgodnie z zaleceniami i bez skutków ubocznych. Co do akupunktury i samego zabiegu mam jednak wątpliwości bo pani doktor wykonała jedynie 3 zabiegi sama, a później kolejne zabiegi wykonywane były przez inne osoby. Co ciekawe, pani doktor X wbijała igły w okolicy łopatek i kręgosłupa, a inne osoby całkowicie w innych miejscach. Trochę to dla mnie było dziwne... Moje pytanie więc jest chyba uzasadnione, aby zapytać CZY ZABIEG AKUPUNKTURY MUSI BYĆ WYKONYWANY PRZEZ TEGO SAMEGO LEKARZA DLA LEPSZEGO EFEKTU LECZNICZEGO? Czy mogę liczyć u państwa na szczerą odpowiedż? Pozdrawiam
Cytować
+11 #398 Stasia 2012-02-26 23:14
Ceny akupunktury ok jak dla mnie. Opieka podczas zabiegu pierwsza klasa. Czułam się jak u dobrej znajomej, a nie jak u lekarza. Same wbijanie igiełek w ciało nie bolało tak jako to sobie myślałam. Ogólnie całą terapię oceniam bardzo fajnie.
Cytować
+12 #397 Kamila Zmysłowska 2012-01-19 14:54
Zdecydowanie najlepsza strona o akupunkturze jaką w sieci znalazłam. Konkretne i precyzyjne informacje na różne tematy. Gratuluję
Cytować
+12 #396 JKF 2011-12-21 07:31
Zabiegi akupunktury w dobrej cenie. Gabinet przytulny z dobrym dojazdem.
Bardzo miła obsługa i podejście do pacjenta. Ceny korzystne.

pozdrawiam
Janek Kołakowski 8)
Cytować
+11 #395 Tosia 2011-11-16 22:27
Miła i profesjonalna obsługa. Ceny akupunktury jak na Warszawę bardzo korzystne. Dużo klientów więc trzeba umawiać się z wyprzedzeniem. Duża zaletą jest nowoczesny gabinet mimo moim zdaniem kliepskiej lokalizacji. Zaletą jest za to bezpłatny parking i dobry dojazd.
Cytować
+12 #394 Arielka 2011-11-16 09:27
Ceny korzystne. Zaletą dla mnie jest to, że pani doktor nie liczy za igły zużyte, a wszystko jest w cenie zabiegu. Taka praktyka dużo ułatwia i mniej komplikuje sprawę. Polecam
Cytować
+13 #393 Jolanta K. 2011-11-10 07:43
Dziękuję za polecenie mi tego gabinetu. Pani doktor pomagła mi w problemie wypadania włosów. Mogłam mieć łysinę, a dla kobiety oznacza to nic innego jak noszenie peruki. Teraz wszystko jest inne. Jestem przekonana o dużej skuteczności metod pani doktor. Pozdrawiam gorąco. J.K
Cytować
+14 #392 Jolanata F. 2011-10-13 05:48
Bardzo dziękuję za pomoc mojej mamie zabiegami akupunktury. Wczęsniej miała poważne bóle głowy w okolicy szyjnej. Po serii stan uległ dużej poprawie. Mama odczuwalnie widzi różnicę i jest jej łatwiej żyć.

Dziękuję Jola :-)
Cytować
+14 #391 Olek 2011-10-09 20:58
Cieszę się, że do państwa trafiłem na zabiegi akupunktury. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Aleksander
Cytować
+13 #390 klient z Warszawy 2011-10-05 09:20
Podobają mi się państwa zasady. W większości innych gabinetów za zabiegi akupunktury płaci się znacznie więcej. Do tego dochodzi koszt igieł do akupunktury. Niektórzy lekarze używają aż 30 igieł podczas jednego zabiegu. Koszt takiego zabiegu wzrasta więc do 65 zł. U państwa wygląda to normalnie 50 zł wraz z igłami. Uważam to za uczciwą cenę. Dodatkowo dochodzi koszt pierwszej wizyty. Myślę, że widełki pomiędzy 50 a 100 zł są ok.
Cytować
+13 #389 Paweł Kalinowski 2011-09-18 10:59
Chodziłem na akupunkturę na bóle reumatyczna. Zabiegi okazały się skuteczne. Mniej odczuwam bóle z tym związane. Szczególnie doceniam to ponieważ często jeżdżę na motocyklu i kolana są bardzo narażone na przewianie.
Cytować
+13 #388 Maria M 2011-09-10 22:26
Czuję się świetnie po zabiegach u pani. Pozdrawiam Maria. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc w moich dolegliwościach . Widzę pozytywne zmiany mimo kilku zabiegom akupunktury.
Cytować
+12 #387 Matylda666 2011-08-20 08:34
Byłam sprawdziłam i na mokotowie nie ma lepszego miejsca moim zdaniem. Polecam spokojnie Matylda
Cytować
+14 #386 Kasia41 2011-07-30 23:39
Korzystne ceny. Ładny gabinet. Fachowy personel. Polecam
Cytować
+14 #385 Tokarscy 2011-07-07 07:08
Przyszedłem z żoną na umówioną wizytę do pani profesor. Musieliśmy czekać ok. 3 tygodnie na przyjęcie. Na samym początku badanie, wywiad z pacjentem, postawienie diagnozy oraz zabiegi akupunktury. Troszeczkę na początku się obawialiśmy, czy aby akupunktura rzeczywiście jest bezbolesna. TAK - tylko niektóre punkty są lekko odczuwalne. Czasami przechodzi taki prąd przez meridiany, że aż ruszy ręką samoczynnie. Jest coś w tym bo samopoczucie się stale polepsza. Fajna sprawa bo w gabinecie prof. Enji są tzw. łóżka dla przyjaciół to znaczy, że można przyjść tak jak ja z żoną i leży się naprzeciwko siebie.

Osoby, które chciałby się wyciszyć i odpocząć - bardzo dobra metoda. Ja np. zasypiam podczas zabiegu. Odczucia moje to też, przechodzenie lekkich prądów od stóp do głowy oraz lekkie drętwienie kończyn. Później po wyjęciu igiełek wszystko wraca do normy i mam wrażenie zdecydowanie lepszego krążenia i dotlenienia tkanek. Nie bez przyczyny akupunktura przetrwała, aż do naszych czasów praktycznie niezmieniona, a jest to już kilka tysięcy lat.

Aby, akupunktura odniosła pozytywny skutek potrzebne jest kilka zabiegów tzw. seria np. 10,15,20 zabiegów z jedno lub dwu dniowym odstępem.

Cena akupunktury jaką my mieliśmy to 50 zł i trwa około 30-35 min.
Cytować
+13 #384 Stefcia 2011-07-06 06:45
Na pochwałę zasługuje traktowanie pacjentów. Bardzo miło i bez pośpiechu. Akupunktura jak każdy inny zabieg, też na piątkę. Ceny przystępne. Terminy trochę odległe, ale dobry fachowiec tak ma. :-)
Cytować
+14 #383 miśka 2011-07-05 14:20
Ceny przystępne, nie tylko akupunktury ale też inne. Gabinet akupunktury godny polecenia.

Pierwszy raz byłam na takim zabiegu. Nie ma się czego bać. Efekt to lepsze samopoczucie i mniejsze odczuwanie bólu.

pozdrawiam
Cytować
+14 #382 klient1211 2011-07-03 16:49
Polecam cennik akupunktury. Trochę duże kolejki, ale warto. pozdrawiam
Cytować
+13 #381 Piłat J. 2011-07-01 13:53
Ceny jakie są każdy widzi. Decydujesz się albo się nie decydujesz. Skoro tylu osobom pomogło to zapewne jest skuteczne.

Niestety jak to ktoś już napisał Polacy mają to do siebie, że za profilaktykę biorą się zawsze za późno... a nadzieję widzą w lekach chemicznych znanych firm.
Cytować
+13 #380 Stefcio 2011-07-01 04:52
Dziękuję za polecenie. W końcu znalazłem dobry gabinet akupunktury w Warszawie. Szkoda jedynie, że są aż takie kolejki i umawiać się należy dobre kilka tygodni wcześniej. Cena akupunktury jest dla mnie ok - cena do jakości. WARTO!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.