header temple 2

A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

gabinet_medycyny_tybetanskiej_warszawa1

GABINET MEDYCYNY TYBETAŃSKIEJ

profesor ENKHJARGAL DOVCHIN "ENJI"

*AKUPUNKTURA * DIAGNOSTYKA AKUPUNKTUROWA *AKUPRESURA * MASAŻ * *ZIOŁOLECZNICTWO CHIŃSKIE *ZIOŁOLECZNICTWO TYBETAŃSKO-MONGOLSKIE * * BADANIE PULSU * OCENA STANU ZDROWIA * IRYDOLOGIA * BAŃKA CHIŃSKA * ŚWIECOWANIE USZU *

ul. Czerniakowska 28A, WARSZAWA

Gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-19

telefon


telefon: 607-489-251

 

 

E-mail

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bezpłatnym e-bookiem "W Cztery Oczy z Medycyną Naturalną Dalekiego Wschodu", w którym prof. Dovchin dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami.

 

Oto fragment tej książki przybliżający biografię prof.Enji:

"Mamy rok 1962. W kochającej rodzinie mongolskiej w Ułan Bator przychodzi na świat dziecko młodego małżeństwa. Dziewczynka jest wyczekiwaną pociechą rodziców: ważnego polityka i jego wspaniałej żony. Otrzymuje imię Enkhjargal.

Od wczesnego dzieciństwa mała Enji interesuje się przyrodą i biologią oraz pomaga matce w opiece nad ośmiorgiem rodzeństwa. W miarę dorastania dziewczyna odkrywa u siebie pasję do medycyny, chce zostać lekarzem, w czym z całych sił starają się pomóc rodzice. Przychodzą jednak lata politycznych represji względem jej ojca. Również z powodu braku perspektyw na kształcenie w Mongolii, Enkhjargal wyjeżdza w 1980 roku do Rosji, do Wołgogradu (Stalingrad). Tam rozpoczyna studia na kierunku pediatria dziecięca.

Najbliższe lata młoda lekarka spędza bardzo pracowicie, po zajęciach na uczelni pracuje w szpitalu lub odwiedza ciężko chorych w ich domach. Trud i ponad przeciętne zdolności Enkhjargal szybko zostają docenione - dziewczyna dostaje propozycję zostania na uczelni i pisania doktoratu. Dla wielu byłoby to zapewne spełnieniem marzeń, jednak celem życia Enji jest leczenie ludzi, kontunuuje ona zatem swą pasję.

Ukończywszy studia lekarskie z wybitnymi wynikami, zostaje zakwalifikowana do pilotarzowego projektu studiów medycyny naturalnej w Ułan Bator, jednej z trzech uczelni na świecie propagującej tej kierunek. Szczęśliwa lekarka powraca w rodzinne strony by zgłębiać wiedzę pod okiem najwybitniejszych specjalistów - zielarzy z Chin oraz Mongolii.

Niezwykły talent oraz pasja ratowania życia doprowadzają Enji na szczyty, jako jedna z 3 wyróżnionych osób zostaje przyjęta pod skrzydła mnicha buddyjskiego. Mistrz przekazuje jej całą wiedzę o ziołolecznictwie tybetańskim zdobywaną przez dziesiątki pokoleń.

Enkhjargal kończy studia i zdobywa tytuł lekarza medycyny naturalnej. Wszechstronne wykształcenie, zarówno w dziedzinie lecznictwa akademickiego jak i niekonwencjonalnego, przynosi w 1993 roku ofertę pracy lekarza głównego w największym Centrum Akupunktury w Mongolii.

Kariera Enkhjargal Dovchin błyskwicznie się rozwija, lekarka osiąga ogromne sukcesy w diagnozowaniu oraz leczeniu  chorych. Polecona przez swojego mistrza Enji przyjmuje w 1996 roku stanowisko nauczyciela w Szkole Akupunktury i Naturalnych Metod Leczniczych w Khukh Chot w Chinach (na dzień dzisiejszy szkoła przeniesiona do Pekinu).

Rok 2000 staje się dla Enji przełomowym, od tej pory bowiem zaczyna się jej przygoda z Polską. Przybywa do naszego kraju na zaproszenie pewnej bogatej pacjentki, która finansuje koszta podróży i pobytu. Los przynosi pani doktor kontrakt z firmą produkującą mieszanki ziołowe i w ten sposób lekarka osiedla się w Polsce.

Już ponad dziesięć lat Polacy mogą korzystać z usług doktor Enkhjargal Dovchin, za którą stoi ogromna wiedza i doświadczenie. W swoim Gabinecie Medycyny Tybetańsko-Mongolskiej przy ulicy Czerniakowskiej 28 A w Warszawie codziennie przyjmuje ona wielu pacjentów.

ulan_bator_mapa2

Polska przyniosła Enji spełenienie w zawodzie, niestety również przykre naognki na jej osobę. Praktyki pani doktor okazały się tak skuteczne i efektywne, że nawet wielkie rynki farmaceutyczne poczuły się zagrożone i zorganizowały kampanię medialną przeciw jej naturalnym metodom leczenia. Przykre jest, że w dzisiejszym świecie tak niewielu ludzi zwraca uwagę na cierpienie innych, jeżeli zaś znajdą się takie osoby to niszczy się je bardzo szybko, a to wszystko dla pieniędzy. Zatem gdzie w tym wszystkim jest człowiek?

Życie potrafi pisać wiele scenariuszy, również dla doktor Enji wiele ich przygotowało, nie zawsze były one optymistyczne. Lekarka pomogła odzyskać zdrowie wielu ludziom, ślepy los nie przyniósł jej jednak za to owacji. W przeciągu swego życia ta ciepła kobieta zmagała się ze złośliwym rakiem układu pokarmowego, przeszła nawet zabieg usunięcia połowy żołądka wykonany w Mongolii przez jej mistrza. Dziś, na całe szczęście, po chorobie nie ma już śladu i pani doktor kontynuuje swoją pasję – leczy ludzi.

Całkiem niedawno lekarz Enkhjargal Dovchin została zaproszona przez Uniwersytet Harvaarda. Zaproponowano jej etat wykładowcy i eksperta-konsultanta w sprawie naturalnych metod leczenia. Kontrakt ciągle jest otwarty, kto wie jak długo ta wspaniała kobieta pozostanie jeszcze ze swoją rodziną w Polsce..."

Więcej można przeczytać pobierając E-booka.

Dnia 18 czerwca 2010r. pani doktor Dovchin otrzymała tytuł profesora klinicznego za wieloletnią pracę, wzorową postawę oraz rozpowszechnianie w Polsce metod medycyny naturalnej.

prof_enji

ZAPRASZAMY DO GABINETU PROF. ENJI

Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 607-489-251

 

gabinet_medycyny_tybetanskiej_tibetan_medicine_in_warsaw

ulotka_gabinet_czerniakowska_28a_enkhjargal_dovchin


zobacz_tez2

Wybrane zdjęcia z gabinetu prof. Dovchin na ul. Czerniakowskiej 28A

Lokalizacja gabinetów prof. Enjiprzeczytaj_ebooka


"W cztery oczy z medycyną naturalną Dalekiego Wschodu - prof. Enkhjargal Dovchin".
Bogato ilustrowany, napisany na podstawie wielu lat doświadczeń przybliży Wam tajniki wiedzy znanej w Tybecie od wieków.

Komentarze   

+10 #288 Mujer 2012-09-07 17:09
Z pełną świadomością polecam Panią doktor, wyleczyła mnie z choroby pęcherza.Dzięku ję.Dziś chodzę na akupunkturę do niej z innym schorzeniem,już widzę pozytywne efekty.
Cytować
+11 #287 Jadzia 2012-08-13 19:53
Miło było i fajnie. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Cytować
+9 #286 Filipina 2012-06-22 19:47
Jestem pani doktor wdzięczna za pomoc i rady w moim przypadku. Dziękuję też za nakreślenie mi możliwych dróg leczenia. Ostatecznie skłoniłam się do metod konwencjonalnyc h, ale dobrze wiedzieć, że są też inne. Dziękuję też, że pani ma tak otwarty umysł i nie widzi tylko swoich racji ale i racje swoich pacjentów. Pozdrawiam
Cytować
+10 #285 Katarzyna L. 2012-06-15 12:19
Dobry gabinet, godny polecenia.
Cytować
+10 #284 dobra akupunktura 2012-03-13 09:40
Byłam i zgadzam się z przedmówcami - warto!!!
Cytować
+9 #283 ULLLEK 2012-02-27 09:29
Byłem w tym gabinecie i mogę go polecić. Szczególnie polecam zabiegi akupunktury na ciało.
Cytować
+8 #282 Drako356 2012-01-10 07:18
Od kiedy chodzę na zabiegi akupunktury do tego gabinetu zdolność koncentracji nad zadaniami w pracy bardzo mi się polepszyło. Całkowicie zgadzam się z pozytywnymi opiniami pacjentów dr Enji.

Dobrego lekarza rozpozna się na odległość, a taką lekarką jest dla mnie pani profesor.

Dziękuję za poświęcony czas i pomoc dla mnie i mojej rodziny.

W Nowym Roku 2012 Wszystkiego Najlepszego !!!
Cytować
+7 #281 miki31l 2011-11-15 16:52
bardzo dobry gabinet. godny polecenie. ważne dla mnie jest to, że pani doktor to w rzeczywistości lekarz! polecam zabiegi akupunktury i ziołolecznictwa 8)
Cytować
+7 #280 Ola 47 lat 2011-10-23 21:31
Byłam i jestem zadowolona. Pani doktor mało mówi, ale doskonale wie co robi. Widziałam duże ok. 20 kg. opakowanie po igłach do akupunktury w jej gabinecie. Jak spytałam co to jest odparła... cyt. odpady medyczne, które trzeba raz na miesiąc oddawać do utylizacji. Spytałam dlaczego odp.cyt... bo tak już jest, nie można wyrzucać do kosza. Dziwnym jednak było to, że tam była masa tych igiełek, a to jedynie z jednego miesiąca! Doktor ta musi być więc na prawdę dobra skoro tyle vipów też do niej chodzi na zabiegi i sobie chwali. Pozdrawiam i gratuluję strony internetowej.

Ola
Cytować
+7 #279 Paulinka 2011-09-17 09:12
Stosuję zioła od pani dr Enji i czuję się świetnie. Do tej pory nie podejrzewałam, że życie z tak ciężką chorobą będzie znośne.

Zioła są niesmaczne i wręcz zniechęcające do kuracji, ale czuję się po nich znacznie lepiej. Polecam ten gabinet!
Cytować
+9 #278 Tomaszewska 2011-09-11 21:40
Pozdrawiam panią serdecznie i dziękuję za pomoc w leczeniu mojego synka. Pani rady okazały się trafione, a zastosowane leczenie rzeczywiście pomogło.
Cytować
+10 #277 Lara 2011-08-08 08:21
polecam!
Cytować
+10 #276 Iza 2011-08-03 23:17
Miła i profesjonalna obsługa. Przekonałam się do medycyny tradycyjnej. Polecam ten gabinet. Profesor Enji to bardzo dobra lekarza i wspaniały człowiek.
Cytować
+9 #275 kinia 2011-07-31 16:23
miłe i profesjonalne podejście. Ciesze się, że są w Polsce takie gabinety.

Lokalizacja gabinetu bardzo dobra. Wolne od strefy przymusowego parkowania co uważam za zaletę. Dodatkowo łatwo trafić.

Umawianie wizyt na konkretną godzinę i punktualne przyjęcie co do minuty.

Wizyta bez pośpiechu. Pacjent jest najważniejszy. Pani doktor dobrze mówi po polsku więc nie ma problemów z komunikacją.

Za minus uważam sąsiedztwo koleżanki z naprzeciwka. Nie polecam rozmowy z ta panią.

pozdrawiam
Cytować
+11 #274 Grabarczyk S. 2011-07-07 06:23
Nie spodziewałam się tak miłego i konkretnego przyjęcia. Pani profesor mówi dobrze po polsku. Nie ma problemów z nazewnictwem medycznym. Doradza w wielu przypadkach. Leczy przy pomocy medycyny wschodniej oraz akupunktury i masażu. Po kuracji jestem jak nowo narodzona. Wcześniej brak sił i chęci do życia. Teraz jak młoda nastolatka chcę niemal, że biegać i skakać. Wszystkim w podobnej sytuacji polecam gorąco.
Cytować
+9 #273 Lidka 2011-06-21 07:12
Wielki Pozytyw. Polecam usługi pani profesor. Pozdrawiam serdecznie LIDKA :-)
Cytować
+11 #272 Gosia 2011-05-30 22:28
Bardzo miła, życzliwa osoba - tak można opisać tą lekarkę. Polecam ten gabinet bo spotkałam się tutaj z niecodziennym podejściem i traktowaniem pacjenta. Mimo, że metody są troszkę inne od konwencjonalnyc h - mi pomogły.

Dziękuję
Gosia z Warszawy
Cytować
+11 #271 poem 2011-05-27 09:44
W zielonych oczach matki świeci wiosenna łąka.

Słońce na drzewach śpiewa i budzi kwiaty w pąkach.

W błękitnych oczach matki pogodne niebo fruwa.
Kiedy zasypiasz – matka jak gwiazda nad snem czuwa.

W niebieskich oczach matki szepcze kwitnący strumień.

Tak opowiadać bajki to tylko mama umie.

A w czarnych oczach matki noc od samego świtu okrywa cię skrzydłami ze srebra i błękitu.
Cytować
+11 #270 Patrycja Tomasik 2011-05-27 09:41
Pani profesor całkowicie wyleczyła mi bóle od rwy kulszowej. Wcześniej chodziłam na różne zabiegi wspomagające, ale bez jakichkolwiek efektów - ciągle miałam nawroty bólów. Czasami nie wychodziłam wręcz z domu. Dopiero działania pani doktor postawiły mnie na nogi. Zgadzam się z licznymi opiniami pozytywnymi, że dobrego lekarza trzeba szukać, a jak już go się znajdzie to ocenia się go przez skuteczność. Taka jest właśnie pani profesor Enji.

polecam i dziękuję
Patka
Cytować
+16 #269 Opania 2011-05-13 06:20
Dziękuję za życzliwe przyjęcie i pomoc. Jest pani perełką wśród lekarzy medycyny naturalnej. Szkoda, że nie wszyscy są jak pani. Pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.