A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Wielu ludzi mówi, że przeciwko gmo w Polsce robi się zdecydowanie za mało. Zgadzamy się z tym punktem widzenia. Nieprawdą jest jednak to, że wszystkim ludziom w Polsce jest to obojętne. Oto grupa tych, którzy walczą do dziś, aby naszym dzieciom nie serwowano na śniadanie, obiad i kolację żywności modyfikowanej genetycznie. Polska jest takim krajem Unii Europejskiej - samowystarczalnym żywnościowo i krajem wielkich tradycyji ekologicznych. Chcemy aby tak zostało, nie potrzebujemy nowych technologii gmo z USA.

protest_codex_alimentarius_092

Zobacz jak Ci nieliczni walczą o to, aby prawdziwa informacja przedostała się do normalnych ludzi -zakłamanych przez media masowej manipulacji takie jak telewizja tvn, tvn24, polsat i wybiórcza.

protest_codex_alimentarius_02

protest_codex_alimentarius_01

protest_codex_alimentarius_033

protest_codex_alimentarius_0278126

protest_codex_alimentarius_0217211

protest_codex_alimentarius_052

protest_codex_alimentarius_081

protest_codex_alimentarius_0241

protest_codex_alimentarius_0901

protest_codex_alimentarius_0111

protest_codex_alimentarius_02780

protest_codex_alimentarius_0710

protest_codex_alimentarius_101

protest_codex_alimentarius_082

protest_codex_alimentarius_092

 

 

zobacz_tez2

 

Koncerny farmaceutyczne zakażą medycyny tradycyjnej od 1 kwietnia 2011 r.

Co to jest Codex i dlaczego nam nie pasuje?

Czym jest Codex Alimentarius i jak wpływa na nasze zdrowie?

Codex Żywnościowy - bądź świadomy następstw poczynań jego twórców!

Codex alimentarius i gmo a Wolny Rynek w USA i Polsce

Ekologia dzisiaj i intoksykacja lekami syntetycznymi

Codex Alimentarius – samobójstwo zachodniego świata

CODEX ALIMENTARIUS – CHOROBOWY BIZNES

OBSZARY PODLEGŁE WŁADZY CODEXU

Zioła i akupunktura mi pomogły - wróciłam do świata żywych
Wpisany przez dexa | wtorek, 07 grudnia 2010 07:00    PDF Drukuj Email

historia_opinie_pacjentowZgłosiłam się do gabinetu profesor Enkhjargal Dovchin ze schorzeniami, których nie mogłam się pozbyć od ponad roku...

Ale może zacznę od początku. Mój mąż był dla mnie całym światem, kochałam go ponad wszystko. To była moja pierwsza miłość, poznaliśmy się jeszcze w szkole. Oświadczył mi się w Zakopanem, w piękną księżycową noc, nie zapomnę jej do końca życia.

Moje życie ze Staszkiem było bajką, to były lata szczęścia. Mogę powiedzieć, że jestem spełnioną kobietą. Mój mąż podarował mi dwie wspaniałe córki, z których jestem ogromnie dumna. Starsza, Marysia jest obecnie lekarzem weterynarii i prowadzi własny gabinet, natomiast młodsza, Marta poszła w ślady swojego taty i została skrzypaczką.

Gdy zmarł nagle na zawał serca mój ukochany mąż, wpadłam w depresję. Mój kolorowy i szczęśliwy świat runął, a serce i duszę pogrzebałam razem ze Staszkiem. Stałam się cieniem człowieka, nie mogłam pogodzić się z losem. Nabawiłam się wrzodów żołądka i nerwicy wegetatywnej. Nie sposób opisać stanu do jakiego się doprowadziłam, prawie nic nie jadłam, odizolowałam się kompletnie od świata, znajomych, nawet w pewnym sensie od rodziny. Nie wychodziłam z domu, stałam się warzywem.

smutek

W końcu córki namówiły mnie bym poddała się leczeniu. Bez przekonania chodziłam od jednego specjalisty do drugiego, żaden z nich jednak nie potrafił mi pomóc. Wtedy trafiłam do gabinetu Medycyny Tybetańsko-Mongolskiej przy ulicy Czerniakowskiej 28a w Warszawie.

Leczenie u doktor Enji trwało od 7 maja 2006 roku do 25 czerwca 2006 i na nowo tchnęło we mnie energię życiową. Moja terapia opierała się na serii zabiegów akupunktury oraz zażywaniu trzech rodzajów mieszanek ziołowych, w tym leczniczej nalewki. To niesamowite, pani doktor nie tylko stała się moim lekarzem, ale rownież psychologiem, przyjacielem i serdecznym doradcą. Gdyby nie ona, nie poddźwignęłabym się z tego wszystkiego. To niesamowite, spotkać na swej drodze lekarza z powołaniem, który otwiera przed pacjentem całe serce.

kwiaty_jadzia

Dziś czuję się dobrze, dzięki profesor Enji dostałam drugą szansę. Mogę spędzać czas ze swoją malutką wnuczką, Anią.  Z całego serca za to dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

Jadwiga E. z Warszawy, Mokotów, 60 lat.

wizytowka_energia_enji2

zobacz_tez2

Komentarze   

+3 #7 Kiwa 2011-04-07 08:43
Duże zainteresowanie ludzi widzę tym tematem. Ja słyszę o kodeksie żywnościowym po raz pierwszy. Najwidoczniej media znowu coś ukrywają przed społeczeństwem.
Cytować
+3 #6 Kamil Karpiński 2011-03-20 09:20
Cieszy fakt, że młodzi ludzie walczą o Polskę WOLNĄ od gmo. Jestem bardzo za.
pozdrawiam
Cytować
+4 #5 Julka 2011-01-29 14:28
Brawo dla tych ludzi co postanowili przeciwstawić się tym koncernom i lobbingowi gmo. Szkoda, że w mediach masowej manipulacji takiej jak tvn czy tvn24 nie usłyszymy prawdy o tych roślinach.

stop gmo !!!
Cytować
+6 #4 Admin12 2010-12-25 11:28
STOP GMO w Polsce i na Świecie!!!
Cytować
+7 #3 Aśka 2010-12-21 20:37
Cieszy mnie bardzo, że są jeszcze tacy ludzie co dla ogółu są w stanie walczyć.

Brawo.
Cytować
+8 #2 Ryszard S. 57 lat 2010-12-19 21:48
Dlaczego ludzie wymyślili coś takiego jak codex alimentarius - chyba nie po to aby zapewnić lepsze jedzenie czy chronić ludzi przed tym szkodliwym. To jest ewidentny atak na nasze zdrowie i zdrowie naszych dzieci. Sprawę trzeba traktować niezwykle poważnie. BRAWO dla ludzi co zdecydowali się z tym walczyć. Takich POLAKÓW nam więcej potrzeba!
Cytować
+9 #1 Aniela 31 lat 2010-12-18 17:36
Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie co chcą walczyć o to aby inni byli zdrowi. Bardzo chętnie wspomogę państwa swoimi umiejętnościami - jestem grafikiem komputerowym. W razie potrzeby mogę pomóc przy projektowaniu ulotek itp.

Proszę o kontakt. Pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.