A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Czy wiesz co jesz?

Fruits_owoceJak mówił Hipokrates - ojciec światowej medycyny: "Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

“Przysięga Hipokratesa” po dziś dzień jest najwyższym hymnem lekarzy, wobec którego ślubują. Jednakże wielu lekarzy nie zdaje sobie sprawy, jak ojciec medycyny pragnął  widzieć w przyszłości naukę medyczną - przede wszystkim nie szkodzić, pogłębiać wiedzę, poznawać nowe metody, "wsłuchać" się w potrzeby pacjenta.

Lekarze XXI wieku nie grzeszą wiedzą z dietetyki. Cała machina medycyny konwencjonalnej obraca się wokół "leku na całe zło ukrytego w małej pigułce", bo zdrowi pacjenci to żaden interes, natomiast leczący się i powracający - tak, to jest dźwignia farmacji i niewyczerpane źródło zysków.

Czy zdajecie sobie sprawę, że to, czym się żywimy ma bezpośredni wpływ na stan naszego organizmu? Jedzenie to siła napędowa, paliwo dla naszych tkanek, od którego zależy stan naszego organizmu. Jeżeli będziemy sięgać po produkty mało wartościowe, na pewno zaszkodzimy sobie i prędzej czy później nasze ciało zaprotestuje.Dlatego pamiętajmy, "jesteśmy tym, co jemy". Zdrowa dieta to podstawa! Bez GMO, bez "chemicznych zup".

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Oficjalna propaganda głosi, że GMO jest bezpieczne i zdrowe oraz dokładnie przebadane. Tymczasem naukowcy protestują, że nie wolno im prowadzić badań nad GMO.

DEBATA Z KNEBLEM W USTACH

sosnaW polskim Sejmie trwają prace nad rządowym projektem ustawy “Prawo o organizmach genetycznie zmodyfikowanych”, trwa też społeczna debata. Konsumenci są sceptyczni, naukowcy akcentują potrzebę stosowania się do zasady przezorności (ang. precautionary principle), rolnicy tradycyjni i ekologiczni martwią się o swoją przyszłość. Za uprawami GMO opowiadają się wielkoprzemysłowe organizacje producenckie i niektórzy biotechnolodzy – wspierani bardzo silnie przez tak zwane “opiniotwórcze” media.

Osobiście zetknęłam się z tym, jak media blokują i filtrują informacje. Do dziś nie mogę wyjść ze zdumienia, jak można było – po półtoragodzinnej konferencji prasowej, na której czterech naukowców tłumaczy potencjalne zagrożenia – napisać, że „ekolodzy protestowali przeciwko GMO”.

Nie mogę również zrozumieć, jak to się dzieje, że podczas gdy na wysłuchaniu publicznym w Sejmie przynajmniej 10 osób z tytułami naukowymi wyraża się krytycznie o otwarciu Polski na uprawy GMO – media ten fakt całkowicie przemilczają.

logoOtumanieni przez psychopatyczną agitację koncernów biotechnologicznych naiwniacy uciszają wrogów GMO szlachetnie brzmiącym hasłem „wolności wyboru”. Jeśli ktoś nie chce jadać GMO, to oczywiście nie musi, nikt go do tego nie zmusza. Pozwólmy jednak na tę samą wolność tym, którzy GMO jadać chcą, niech każdy wybierze to, czego pragnie – powiadają ci mądrzy ludzie.

Mój mąż przyniósł kiedyś z pewnej knajpy ulotkę reklamową, na której jej właściciel napisał górnolotnie, że on jednakowo szanuje prawa palących i niepalących i dlatego pozwala im przesiadywać w tym samym pomieszczeniu. Kto chce, ten może palić, a kto nie chce nie musi.

Czyli – jest demokracja i szanujemy wolność wyboru. Jako niepaląca wysoko oceniłam tę wzruszającą dbałość o moje prawo do oddychania świeżym powietrzem.

 

uwaga_ostrzezenie"Dziś otrzymałem bardzo ważną, pilną wiadomość od Jeffrey`a Smith`a o bardzo niebezpiecznej sytuacji, która w tej chwili ma miejcie na międzynarodowej konferencji CODEXu. USA próbuje włączyć do swej agendy cenzurę, która zakazałaby informacji na produktach żywnościowych i rolnych, że zawierają GMO!!!

To by oznaczało, że GMO w produktach rolnych byłoby ukrywane na skalę międzynarodową, a konsumenci nie będą informowani, czy ich żywność jest, czy nie jest genetycznie zmodyfikowana."

Prosimy o pilną pomoc, prosimy o wysłanie listu do Sekretarza Stanu (Clinton) Rolnictwa (Vilack) i Oddziału Zdrowia (…) (Sebelius) z prośbą o wstrzymanie USA przed próbą przeforsowania tego podstępnego oszustwa.

dietitian3Czy słyszeliście o tym, jakich sponsorów zyskały badania nad modyfikowaniem genetycznym roślin? Sam Bill Gates głośno wspomaga akcję GMO. Postawił sobie cel sfinasowania nowego projektu wyhodowania super roślin, które będą zawierały maksymalne stężenie witamin i minerałów potrzebnych człowiekowi do codziennej egzystencji.

Farma laboratoryjna GMO ma mocnych sojuszników, z nadzianym portfelem. Zatem skoro są pieniądze, są warunki i możliwości, to pozostaje jeszcze przekonać naiwnych ludzi o słuszności istnienia "superjedzenia".

Roślina określana mianem "superjedzenia" będzie bazowała na nowoczesnej odmianie zboża sorgo. Już wykorzystuje się je w nowoczesnym (lepszym inaczej) rolnictwie. Uczeni są już pochłonięci badaniami nad wyhodowaniem genetycznie modyfikowanej odmiany tego zboża, które zastąpić ma wszystkie inne produkty żywnościowe.

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.