A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

uwaga_ostrzezenie"Dziś otrzymałem bardzo ważną, pilną wiadomość od Jeffrey`a Smith`a o bardzo niebezpiecznej sytuacji, która w tej chwili ma miejcie na międzynarodowej konferencji CODEXu. USA próbuje włączyć do swej agendy cenzurę, która zakazałaby informacji na produktach żywnościowych i rolnych, że zawierają GMO!!!

To by oznaczało, że GMO w produktach rolnych byłoby ukrywane na skalę międzynarodową, a konsumenci nie będą informowani, czy ich żywność jest, czy nie jest genetycznie zmodyfikowana."

Prosimy o pilną pomoc, prosimy o wysłanie listu do Sekretarza Stanu (Clinton) Rolnictwa (Vilack) i Oddziału Zdrowia (…) (Sebelius) z prośbą o wstrzymanie USA przed próbą przeforsowania tego podstępnego oszustwa.

 

Prosimy o wypełnienie petycji (obywatele USA):

http://www.seedsofdeception.com/GMFree/TakeAction/CodexConference/index.cfm

 

Petycja europejska przeciw GMO tutaj:

http://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/98.php?CLICK_TF_TRACK


Trzeba zrozumieć, że USA próbuje zdelegalizować informację “bez GMO” na produktach żywnościowych, co w efekcie spowoduje, że napis “bez GMO” na każdym produkcie będzie nielegalny. Jeśli USA uda się przeforsować takie prawo, FDA (…) może oskarżyć i zakazać produktów w USA, na których są napisy “bez GMO”. Oprócz tego, USA może zaskarżyć do sądu (przez World Trade Organization) każdy kraj, który dopuszcza takie napisy lub twierdzi, że jego produkty są bez GMO.

Dlaczego USA uprawia taką złowrogą, oszukańczą politykę? Bo, jak dobrze wiecie, prawie cały ich rząd federalny zaspokaja potrzeby wielkich finansowych korporacji, razem z “Big Ag” - z wielkimi korporacjami jak Monsanto, które chcą opatentować wszystkie ziarna i zniszczyć wszystkie anty GMO organizacje. Chcą, aby żywność bez GMO była nielegalna i aby wszystkie takie produkty były zakazane w sprzedaży.

Chcą, aby amerykańscy konsumenci nie byli poinformowani o prawdziwym niebezpieczeństwie, jakie stwarza GMO i naturalnie, chcą dominować w całej amerykańskiej sieci żywnościowej ze swymi toksycznymi produktami GMO.

Te wielkie, potężne korporacje są gotowe zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel w skali globalnej, razem z przeforsowaniem GMO na całym świecie.

I to może im się udać, jeśli nie przyłączysz się do tych ludzi, którzy mówią NIE! tej złowrogiej i niebezpiecznej akcji.

szok

Prosimy, przyłączcie się do nas i podpiszcie petycję, pamiętajcie, że każdy głos liczy się:

Prosimy o wypełnienie petycji (obywatele USA):
http://www.seedsofdeception.com/GMFree/TakeAction/CodexConference/index.cfm

Petycja europejska tutaj:
http://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/98.php?CLICK_TF_TRACK

W wywiadzie Health Rangera z Jeffrey Smithem, Jeffrey ujawnia prawdę na temat jak niebezpieczne jest GMO dla naszego zdrowia (j.angielski):
http://www.youtube.com/watch?v=GBPY6rcgoTs

Mike Adams -Health Ranger
http://www.naturalnews.com/028716_GMOs_food_labels.html

Komentarze   

+2 #5 Kawaler orderu 2012-07-25 19:32
UWAGA! Przegłosowanie i wprowadzenie tej propozycji ustawy oznacza, że aż do roku 2017 (!) będziemy mieć w sprzedaży TYLKO pasze z GMO. To BARDZO POWAŻNE zagrożenie suwerenności żywnościowej Polski (w przypadku losowego lub strategicznego zablokowania dostaw białka sojowego), to uzasadnione obawy OGROMNYCH PODWYŻEK ŻYWNOŚCI oraz dalsze osłabienie gospodarki i podtruwanie Polaków.
DZIAŁAJMY! Mamy niewiele czasu, potrzebna jest natychmiastowa akcja, która przekona senatorów do GŁOSOWANIA PRZECIWKO TEJ USTAWIE lub do wprowadzenia w niej koniecznych zmian.

Pamiętajmy, że: “Kto milczy, ten przyzwala” (Mikołaj Rej).
KAŻDY Z NAS MOŻE COŚ ZROBIĆ:

WYŚLIJ LIST do senatorów, zadzwoń do nich, spotkaj się ze swoim senatorem. LIST GOTOWIEC: http://stopgmo.pl/ (i adresy posłów oraz senatorów)
Przyjdź na protest 25 lipca. SZCZEGÓŁY – Lena Huppert: 502 085 840 lub
WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/
Cytować
+2 #4 Doda 2010-07-23 16:38
Obowiązek wprowadzenia etykietowania żywności gmo to sprawa kluczowa dla wolnego wyboru konsumenckiego. Dziwi mnie fakt, że politycy tego nie widzą lub nie chcą widzieć. 8)
Cytować
+2 #3 Klarkson 2010-07-23 07:34
Stop codex alimentarius w Polsce.

Chcę świadomie dokonywać swoich wyborów.

Nie chcę aby koncerny podawały mi na stół żywność gmo - chemicznie modyfikowaną.

Niech prof. Twardowski - największy lobbysta gmo w Polsce razem ze swoją świtą zwolenników jedzą to co sobie w laboratoriach wyhodowali, a my po pewnym czasie zobaczymy czy jeszcze żyją :-)

Korzystałem zawsze z dobrodziejstw medycyny chińskiej w temacie akupunktury i ziołolecznictwa . Chcę mieć tą możliwość nadal !!!
Cytować
+2 #2 Gmo z etykiety 2010-07-22 19:58
Wielkie firmy biotechnologicz ne nie chcą aby na produktach gmo, zmienionych genetycznie była informacja o tym, że zawierają więcej chemii. Dowiedzionym jest, że są to produkty o wiele bardziej szkodliwe i mające masę skutków ubocznych przy stosowaniu.

Ja żywności gmo nie wezmę do ust i nie dam moim dzieciom. Radzę państwu też zrobić podobnie.
Cytować
+2 #1 Wioletta Skomska 2010-07-22 19:39
Podpisuję się pod petycją wszystkimi nogami i rękami. Nie chcę aby moje dzieci żyły w kraju, gdzie gmo będzie rosło wszędzie, a żywność ekologiczną będzie można podziwiać w muzeum.

Wiola
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.