A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

dietitian3Czy słyszeliście o tym, jakich sponsorów zyskały badania nad modyfikowaniem genetycznym roślin? Sam Bill Gates głośno wspomaga akcję GMO. Postawił sobie cel sfinasowania nowego projektu wyhodowania super roślin, które będą zawierały maksymalne stężenie witamin i minerałów potrzebnych człowiekowi do codziennej egzystencji.

Farma laboratoryjna GMO ma mocnych sojuszników, z nadzianym portfelem. Zatem skoro są pieniądze, są warunki i możliwości, to pozostaje jeszcze przekonać naiwnych ludzi o słuszności istnienia "superjedzenia".

Roślina określana mianem "superjedzenia" będzie bazowała na nowoczesnej odmianie zboża sorgo. Już wykorzystuje się je w nowoczesnym (lepszym inaczej) rolnictwie. Uczeni są już pochłonięci badaniami nad wyhodowaniem genetycznie modyfikowanej odmiany tego zboża, które zastąpić ma wszystkie inne produkty żywnościowe.

Inżynieria genetyczna trumfuje nad światowymi dostawami żywności, jeżeli jej rozwój będzie postępował tak szybko jak do tej pory to za kilka lat obudzimy się w świecie sztucznych roślin, w których mieścić się będzie pół tablicy mendelejewa. A my to zjemy! Czeka nas bilogiczna zagłada za przyzwoleniem rządów całego świata?

Naukowcy mając wsparcie bogatego biznesmena dążą do stworzenia dającego się opatentować "białego kruka", czyli jedzenia zawierającego w sobie wszystkie niezbędne człowiekowi składniki. Nasuwa się nam tylko jedna stara myśl, słysząc o tym: gdy coś jest do wszystkiego, to nie nadaje się do niczego.

Dlaczego akurat zboże sorgo stało się najłatwiejszym obiektem-produktem do modyfikacji? Z prostej przyczyny, roślina ta ma bowiem zadziwiającą stabilność biologiczną i siłę przetrwania nawet w najcięższych warunkach klimatycznych. Stąd pomysł na jej "ulepszenie" do granic możliwości.

photo_verybig_117208

Wszyscy widzimy, jak zmienia się nasz klimat, w Rosji panują największe susze i najwyższe temperatury od ponad tysiąca lat, Polska stoi przed problemem powodzi, świat nękają problemy braku żywności i wody pitnej. A skąd to się bierze, właśnie ze zbyt wielkiej ingerencji ludzi w przyrodę. Fabryki, toksyny, wycinki lasów - wszystko to nabrało takiego rozpędu, że zapomniano o przyrodzie. Nie pozwólmy aby rekiny świata biznesu wbiły również swe krwiożercze szczęki w światową żywność. Musimy zobaczyć, że GMO jest złem które tylko pogrąży naszą planetę.

Bill Gates wie co robi, i możecie nam wierzyć że nie chodzi mu o interes innych ludzi i głodujące dzieci w Afryce. Pieniądz robi pieniądz jak mówią bogaci, taka inwestycja w badania da mu prawo do opatentowania produktów i w efekcie zdobycia jeszcze większych milionów na koncie.

Należąca do Billa Gatesa fundacja już zainwestowała w projekt ok. 12 mln dolarów.Czy nie macie Państwo wrażenia, że niektórzy ludzie poczuli się jakby byli bogami w grze zwanej Ziemia, na której mając pieniądze można zapanować nad wszytskim, nawet nad prawami przyrody?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.