A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z profesjonalych zabiegów masaży zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Gabinetu Medycyny Tybetańsko-Mongolskiej

prof. Enkhjargal Dovchin

przy ul. Czerniakowskiej 28A w Warszawie

tel. 607 489 251

Zapoznaj się z poniższą ulotką by poznać szczegóły funkcjonowania gabinetu oraz  rodzaje i cennik wykonywanych zabiegów.

czlowiek

enji-wizytowka-jesien

UWAGA: Gabinet NIE świadczy usług erotycznych !!!

Komentarze   

+2 #23 Paulina 34 lata 2011-07-03 19:00
Świetne masaże. Polecam relaksacyjny masaż całego ciała. Jest różnica między gabinetami masażu. Wcześniej masowała mnie kobieta i po około 30 minutach cały masaż był jedynie ściemnianiem ruchów. Tutaj dostałam całe 60 minut, a nawet więcej. Dodatkowo takie rzeczy jak bańki ogniowe, bańki magnetyczne czy też masaż bańką gumową jest w cenie masażu. Nie znam nazwy na ocieplanie ciała specjalnym cygarem, ale polecam tą metodę też.
Cytować
+2 #22 Aneta 2011-07-01 13:48
Chodziłam na masaże do gabinetu pani profesor Enji. Bardzo miło wspominam. Przede wszystkim nie patrzy się tam na zegarek. Masaż trwa ile ma trwać. Nikt nie rozlicza Was z minut. Ja płaciłam 99 zł za 60 min, ale tak na prawdę wyszło raz z 1 godz.30min. Dodatkowo masażysta doradza zawsze co można jeszcze zrobić, aby osiągnąć swój cel. Mi porady pomogły. Zniknęły bóle migrenowe jakie miewałam w głowie oraz zdecydowanie wpłynęło pozytywnie na mniejsze odczuwanie stresu i przemęczenia.

Jest wielu masażystów w Polsce, którzy ukończyli najróżniejsze kursy masażu, ale dopiero tutaj dostrzegłam czym to się tak na prawdę objawia. W prawdzie po zabiegu zawsze jakaś część ciała mnie bolała, ale później było już tylko lepiej.

Trochę denerwują kolejki i duża ilość osób na zabiegach, ale przynajmniej można sobie z kimś porozmawiać :-)
Cytować
+3 #21 Czarek 2011-03-12 18:36
Masaż to przede wszystkim ciężka praca. W gabinecie na Czerniakowskiej masażyści pracują ciężko dlatego mają takie zainteresowanie ... ciężko jest się umówić na masaż ale polecam wszystkim.

Czarek
Cytować
+4 #20 Julka 2011-03-08 13:42
Nie wiem kiedy cena była 40 zł. Może mówimy o innym gabinecie masażu???

I jeszcze jedno pani profesor Enji nie masuje, ma od tego masażystów. Są bardzo doświadczeni i podejmują też ciężkie przypadki. Do masażu leczniczego potrzeba osoby, która ma parę w rękach, a nie delikatnej kobiety. Masaż trzeba czuć bo inaczej nic z tego nie będzie.

Po jednym masażu w gabinecie na ul.Czerniakowsk iej czuję się tak jak po 3 w tych gabinetach gdzie byłam dotychczas.

Sami zobaczcie. Jeżeli masażystka czy masażysta masuje pierwsze 10 min dobrze i ostatnie 10 to znaczy, że jesteście we właściwym miejscu. Niestety nie zawsze jest tak kolorowo.

Polecam masaże u prof. Enji.

Ja płacę 65 zł za 30 min. Wcześniej ceny były korzystniejsze, ale i tak warto bo generalnie tutaj się nie oszczędza na oliwce, a masażysta sam dobrze wie co ma robić. Ocenia właściwe osobę i dostosowuje technikę masażu do potrzeb klienta.
Cytować
+5 #19 Marzena 2011-03-01 13:50
Masażysta gabinetu prof. Enkhjargal Dovchin świadczy profesjonalne zabiegi masażu dla sportowców - masaże przedstartowe i sportowe. Pomaga też przy rehabilitacji po przebytych chorobach i wypadkach. Bardzo dziękuje że i również mi Pani Enji pomogła.
Cytować
+5 #18 Tomcio 2011-03-01 13:49
Za masaż 30 minutowy płaciłem 40 zł, a odczucia po wykonaniu tego masażu były niesamowite :)
Cytować
+5 #17 Walercia 2011-03-01 13:48
Potwierdzam - masaże w gabinecie prof. Enji to bardzo dobra sposobność na odprężenie i relaks po ciężkim dniu pracy. Stosowałam serię masaży i dużo mi te terapie dały. Wystarczy poczytać na licznych formach opinie osób po masażu.
Nie zalecam masaży u kobiet chyba, że masaże relaksujące. Masażysta musi być dobrze zbudowany aby wytrzymać masaż od początku do końca i nie zmniejszać intensywności.
Cytować
+5 #16 Łukasz 2011-03-01 13:37
Korzystałem i z całego serducha mogę polecić tego typu masaż. Można się naprawde zrelaksować :)
Cytować
+6 #15 Kasia Kowalska 2011-02-04 18:00
Bardzo miło i profesjonalnie wspominam masaż w tym gabinecie. Masażyści robią co do nich należy. To prawdziwy masaż, a nie jakieś tam dotykanie. Po wstaniu z leżanki myślałam, że urodziłam się na nowo. Wspaniałe uczucie - tak też się czułam przez cały dzień. Polecam
Cytować
+7 #14 Fenixa 2011-01-30 01:46
Masaże w gabinecie medycyny naturalnej pani profesor Enkhjargal Dovchin wspominam bardzo miło. Masażyści kulturalni i pracowici. Dobierają umiejętnie zabiegi do pacjenta oraz siłę użytą do masaży. Cena umiarkowana jak na ten poziom usług. Masaż godzinny to wydatek rzędu 99 zł. Pół godziny to 65 zł. W tym gabinecie nie oszczędza się na oliwce itp. tutaj na prawdę masuje się i pracuje z ciałem... to nie relaksacyjne masaże kobiece ale ciężka męska praca z ciałem pacjenta...

p.s. nie wykonują masaży erotycznych jakby ktoś pytał - to normalny gabinet masażu.

W stolicy dla mnie najlepszy.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.