A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

Sok z owoców NONI - naturalny antyoksydant

Noni Oral Liquid

Preparat ziołowy NONI Oral Liquid 369 jest to sok z owocu, który ma działanie profilaktyczne. Osoby, które regularnie piją ten preparat czują się mniej zmęczone, mają więcej energii, lepiej się wysypiają oraz mają zwiększoną odporność na choroby układu oddechowego. NONI ma działanie profilaktyczne, ale może też leczyć objawy depresji. Zalecany jest osobom z astmą oraz problemami z wysokością cukru we krwi. Preparat ten powinniśmy stosować tak długo jak będziemy tego potrzebować. Nie ma określonej granicy lub zastrzeżeń.

sok z owocow_noni

owoc noni

OPAKOWANIE: 10 ampułek po 10 ml każda

CENA: 60 zł

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

Zobacz też:

Żeń szeń - Ginseng Royal Jelly 999

Żeń szeń: Panax Ginseng Extractum

Żeń szeń syberyjski: Eleutheroginseng Royal Jelly

Chi Sana - detoksykujące plastry do stóp - 8 szt.

GINSENG ROYAL JELLY - tu dowiesz się gdzie zakupić najwyższej jakości "korzeń życia"

Komentarze   

+3 #2 Paweł Sieradzki 2010-10-28 19:51
Bardzo dobre w smaku. Mi dało to dobrego kopa. Czuję się jakby lepiej. Rzeczywiście jest mocno zagęszczone ale nie słodkie. Smak rzadko spotykany 0 powiedziałbym, że owoc noni smakuje coś jak ananas czy aloes - na pewno coś pomiędzy.

Czytałem sporo o tym owocu - podobno najlepszy jest z młodych nie mocno rozwiniętych owoców. Wartość takiego soku z odpowiedniej uprawy może sięgać dużych kwot.

Dla mnie sok mocno orientalny i pewnie dlatego też ma dość dużą cenę.

pozdrawiam
Pawlo
Cytować
+4 #1 Paula Ś. 2010-10-28 09:17
Wczoraj dokonałam zakupu tego produktu u państwa w gabinecie. Jestem bardzo zadowolona. Produkt bardzo profesjonalnie zapakowany z dołączoną instrukcją w języku polskim. Smak bardzo dobry. Na razie efektów nie czuję. Sok jest mocno skoncentrowany.

pozdrawiam
Paula
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.