A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

luhui fufang aloes

Fufang Luhui Jiaonang jest to preparat stworzony na bazie mikstury aloesowej. Preparat ten przeznaczony jest dla osób chcących wywołać przeczyszczenie. Jego gorzki smak pobudza nasz żołądek to wytwarzania soku żołądkowego. Fufang Luhui Jiaonang ma silne działanie, które zabija bakterie oraz podnosi naszą odporność. Może być stosowany również przeciwbólowo oraz w stanach zapalnych. Nie powoduje też biegunek, co często zdarza się przy farmakologicznych środkach przeczyszczających. Nawilża jelita i nie uzależnia.

OPAKOWANIE: 20 kapsułek po 0,5g, w listkach.

ŚWIAD.REJ.: NrZ878620306

KOD PRODUKTU: 16932/392

luhui aloes

CENA: 35 zł

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

 

Zobacz też:

Preparat ziołowy: Natural Slimming Capsule

Chi Sana - detoksykujące plastry do stóp - 8 szt.

Herbatka: Feiyan Tea

Herbatka: Ning Hong Health Protection Tea

Preparat ziołowy: LIVER-AID Hugan Pian

Preparat ziołowy: Chlorella 200 i Chlorella 500 tabletek

Preparat ziołowy: SHI LING TONG PIAN

GINSENG ROYAL JELLY - tu dowiesz się gdzie zakupić najwyższej jakości "korzeń życia"

Komentarze   

0 #30 jaro 2012-02-26 13:10
Ja używam tego produktu i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie na jego temat. Dużo czytałem o preparatach tradycyjnej medycyny chińskiej i wiem, że większość opinii sponsorowana jest przez firmy farmaceutyczne. Każdy kto kiedykolwiek korzystał z osiągnięć medycyny chińskiej pozostaje już jej wierny bo jest skuteczna i sprawdzona. Pod okiem właściwego specjalisty jest naturalną drogą do zdrowia i świetnego samopoczucia. Szkoda, że w Polsce poza państwa stroną nie ma innych równie dobrych serwisów.
Cytować
-1 #29 Kaszanka 2012-02-24 22:32
Ja stosowałem i jestem zadowolony. Jak żaden inny produkt ten przeczyszcza i normalizuje pracę układu wydalniczego. W dodatku jest bardzo wydajny mimo małego opakowania. Wcześniej stosowałem inne produkty, ale nie znalazłem równie dobrego jak liu hui.
Cytować
+3 #28 Zespół MT 2011-08-01 22:57
Witamy, prosimy o przeniesienie tematu Fufang Lu Hui Jaio Nang na forum. Możliwe, że to ułatwi Wam znalezienie kompromisu. Prosimy też o nie sprzeczanie się w komentarzach dotyczących produktów, a jedynie wypowiadać się o efektach stosowania tych produktów. Z naszej strony postaramy się dostarczyć jak najbardziej wiarygodnych informacji na temat tych preparatów.
Cytować
-1 #27 Jola 2011-07-31 17:56
Nie przekonałeś mnie niestety:-) Oczywiście, że martwię się o każdy gram trucizny jaką jest rtęć w spożywanych produktach. Na temat timerosalu i prawdopodobnych skutków jego stosowania wiem sporo z uwagi na bardzo osobiste zainteresowanie tematyką ADHD i Autyzmu. Rtęć w tej szczepionce wyrządza dzieciom, którym jest podawana olbrzymie szkody!
Składem preparatu FUFANG LUHUI JIAONANG zainteresowałam się właśnie dlatego, że przykładam dużą wagę do tego co jem, a od ryb z zasady trzymam się z daleka dlatego, że jestem wegetarianką;-) Na ulotce dołączonej do preparatu skład nie jest wyszczególniony zbyt dokładnie, dlatego zaczęłam szperać w necie. Nie podłączam się pod nagonkę, o której piszesz, ale uważam, że nie należy bezkrytycznie podchodzić do każdego leku z Chin, tylko dlatego, że jest z Chin. To żaden argument. Bardzo cenię sobie osiągnięcia medycyny chińskiej i stąd moje zaniepokojenie. W każdym kraju może się trafić nieuczciwa osoba, która może chcieć wykorzystać "modę" na medycynę wschodnią i tym samym zaszkodzić jej całościowemu wizerunkowi.
Cytować
+1 #26 Dantex 2011-07-30 23:25
No to zobacz sobie ile w jedzeniu masz rtęci. Polecam ryby z morza północnego.

Dodatkowo możesz zapodać sobie szczepionkę, która zwiera timerosal czyli pochodną rtęci, która akumuluje się w mózgu. Osoby dorosłe szybko pozbywają się takich pierwiastków, ale dla dzieci może to być szkodliwe. Mówię o dzieciach w wieku 1 do 3 roku życia...

A ty martwisz się o 10 czy 15 mg w preparacie... piszesz, że jest tego 10 procent... a pozostały skład znasz?
Znam trochę TCM (Tradycyjną Medycynę Chińską) i wiem, że jeżeli coś tam dodają to tylko po to aby lepiej działało. Najważniejsze to kupować z dobrych źródeł i potrafić rozpoznawać preparaty nie-oryginalne od oryginalnych.

Poczytaj sobie na pubmed.gov wiele ciekawych informacji na temat TCM.
Jeżeli masz wątpliwości to spróbuj na początku senes. Ale on też pociągnie cię do WC na początku. Później wszystko się ureguluje. Jeżeli masz zaparcia to nie znam lepszego preparatu.

Ogólnie w ostatnim czasie panuje nagonka na medycynę chińską i wschodnią. Zobacz informacje na www.anhcampaign.org.

pozdrawiam
Cytować
-2 #25 Jola 2011-07-30 20:13
To wszystko co piszecie brzmi rozsądnie, ale "TEN pierwiastek", jak się go tu nazywa to po po prostu RTĘĆ. I jest jej 11 do 13%. Przyznam szczerze, że niepokoi mnie rtęć używana jako konserwant w preparacie ziołowym. Zwłaszcza, że wiem jakie ma działanie - mianowicie przeczyszczając e. Solidnie pogoniło mnie po tym preparacie i zastanawiam się - na ile to skutek działania aloesu, a na ile właśnie rtęci.
Cytować
+1 #24 Sfefa 2011-07-30 14:48
Pamiętajcie, że Chiny to potentat w produkcji soku z aloesu! Jeszcze słyszałem, że Tajlandia dobrze sobie radzi.
Cytować
+1 #23 Jarek 38 2011-07-30 11:21
Pamiętaj, że masz jeszcze różne opakowania producentów chińskich... to też należy brać pod uwagę przy zakupie. Są aloesy po 10 zł i po 50 zł... w zależności od producenta.

Nie wszyscy dodają ten pierwiastek do składu, ale z nim o wiele lepiej działa. Chińczycy doszli do wniosku, że leki ziołowe, które działają antagonistyczni e (przeciwstawnie ) mają lepszą skuteczność od leków konwencjonalnyc h. Większość pełnych składów jak i sposób przygotowania jest tajny i stanowi tajemnicę zakładu produkcyjnego.

Pamiętajcie, że suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie wymagają specjalnej rejestracji czy badań klinicznych - z tego powodu są o wiele tańsze od leków chemicznych, a przez to bardziej dostępne dla przeciętnego człowieka.

Chiny zawsze wspierały wolność handlu jak i wolność dostępu do medycyny naturalnej pod warunkiem, że praktykowana jest przez lekarza medycyny tradycyjnej (naturalnej). Pamiętajcie, że tam istnieją uczelnie medyczne, gdzie normalnie funkcjonują takie kierunki jak:
- medycyna naturalna i naturalne metody lecznicze
- akupunktura i akupresura
- ochrona zdrowia w medycynie tradycyjnej
- wiele innych pokrewnych
Cytować
+2 #22 Kamil 33 2011-07-30 11:14
W takich preparatach konserwanty muszą być. Najlepiej aby były pochodzenia naturalnego - nie zawszę się ta jednak da.

Ten preparat znam. W Chinach i w Stanach jest sprzedawany jako suplement diety lub lek ziołowy OTC. Bardzo dobry i chwalony przez ludzi. Szkoda, że cena tak szybko rośnie...

p.s. na Litwie i w Anglii kupicie ten produkt 2 razy taniej. W Polsce jest niestety dość drogi.
Cytować
0 #21 Zespół MT 2011-07-30 10:39
Tak, w roku 2006 po raz pierwszy pojawiły się na rynku angielskim preparaty chińskie z dodatkiem pierwiastka "MERCURY".

Na opakowaniu LU HUI JIAONANG jest informacja czy aloes zawiera ten pierwiastek czy nie. Funkcja tego pierwiastka polegała na konserwacji całego produktu oraz przyswajalności .

Obecnie w Chinach mamy 2 wersje, jedna z i jedna bez tego pierwiastka. Możliwe, że dzięki tym dodatkom aloes tak dobrze działa.

Tak samo jak pierwiastek ten dodawany jest do szczepionek jako konserwant - ale w innej formie tak samo w suplementach diety. Spożywanie go przez osoby dorosłe nie wywołuje negatywnego wpływu na zdrowie.

Każda osoba, która się odchudza powinna zadbać o takie rzeczy jak:
-spożywanie większej ilości wody niegazowanej
- uzupełnianie witamin w organizmie np. centrum witaminy itp.
- jeżeli możliwe, zwiększenie wysiłku fizycznego
- wyposażenie się w ochronki na wątrobę typu liver aid lub odpowiedniki z apteki ( dostępne bez recepty ).
- wspomaganie odchudzania innymi preparatami np. aloesem, senesem czy L-karnityną
- odpowiednie chodzenie spać, jedzenie (te same godziny, ta sama pora chodzenia spać)

Obecnie wprowadzane jest prawo THMPD, które ma zakazać stosowania wszelkich preparatów TCM czy TMM. Zapoznajcie się w internecie z tymi informacjami.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.