header bg flags

A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

o_nas 

Jesteśmy grupą osób związanych bezpośrednio lub pośrednio z:

  • medycyną naturalną
  • gastronomią
  • żywnością ekologiczną – jej produkcją i przetwórstwem
  • ochroną środowiska
  • producentami i importerami suplementów diety i środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego
  • środowiskiem lekarzy medycyny naturalnej, a w szczególności medycyny chińskiej, tybetańskiej, mongolskiej, ayurwedy
  • środowiskiem prawników społecznych wielu organizacji pozarządowych

Cenimy sobie wolność i zdrowie oraz dobre samopoczucie – nasze i naszych przyjaciół, konsumentów, klientów – które uznajemy za najważniejsze wartości w naszej codziennej pracy i w życiu osobistym.

Naturę, która nas otacza darzymy głębokim szacunkiem. Jesteśmy świadomi, że wprowadzenie ustaleń KKŻ również i jej zagraża.

Będąc świadomi pewnych niebezpieczeństw, które może za sobą nieść wprowadzenie w życie ustaw wg zaleceń Komisji Kodeksu Żywnościowego, podjęliśmy decyzje o powołaniu Zespołu MEDYCYNY TYBETAŃSKIEJ.

Głównym celem Zespołu MT jest naświetlenie w społeczeństwie polskim problemu związanego z pracami KKŻ i czynne przeciwdziałanie wdrożeniu ustaleń KKŻ.

Zapraszamy do współpracy!

skrzynka_mail

Kontakt e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

+8 #31 Rokita Andrzej 2016-01-24 16:35
Jeden z najlepszych gabinetów akupunktury w jakim byłem. Jestem bardzo zadowolony, że do państwa trafiłem. Pozdrawiam gorąco!
Cytować
+30 #30 Arleta456 2014-04-18 05:04
Szkoda, że takich portali jest tak mało. Podziwiam, bo mówicie wprost o tym, czym inni się boją. Żywność modyfikowana genetycznie, groźne, często nieprzebadane do końca leki, a zapominamy, że najlepsze są metody naturalne. Po co łykać pigułki i supelementy, jak można po prostu zjeść cytrynę, warzywa i dostarczyć minerały i witaminy do naszych komórek.

trzymam kciuki, chętnie tu wracam poczytać co nowego, choć się nie udzielam często :)Pozdro dla zespołu MT!
Cytować
+31 #29 TTE 2012-08-07 22:33
Ja dopiero teraz słyszę o kodeksie od żywienia... kto wymyślił takie brednie?

Jeżeli to jest prawda to na pewno trzeba coś z tym zrobić. Widać już chyba gołym okiem, że tak Unia Europejska nie ma racji bytu, a wszystko odbywa się jedynie na papierze.

Zdecydowanie jestem za WOLNOŚCIĄ WYBORU!!!
Cytować
+27 #28 Michał Zabłocki 2012-06-22 19:43
Popieram całym sercem. Liczę, że rozwinie się z tego coś znacznie większego. Brawo dla moderatorów tych forum.
Cytować
+28 #27 Jeremy 2012-05-29 22:08
Trzeba wspierać takie działania. Jestem z państwem!
Cytować
+24 #26 Jezus 2012-05-20 07:31
Polityka rządu PO-wców niszczy porządek tego państwa. Nawet najmniejsza ludzka inicjatywa daje szanse, że większa grupa usłyszy o niegodziwościac h ludzi władzy. Nigdy jak dotąd sytuacja nie była tak poważna i dlatego powstawanie takich zgrupowań jak państwa jest wskazane.
Cytować
+24 #25 Polityk 2012-04-24 22:22
Szczególnie w tak ciężkich czasach jakie nastały ważnym jest walka o prawdę i wolność. Cieszę się, że są państwo wzorem zachowań dla wielu z naszych rodaków. Mam nadzieję, że w końcu prawda o skuteczności medycyny naturalnej wyjdzie na jaw. W mojej rodzinie jest jedna osoba, która dużo zawdzięcza tym metodom. Popieram takie działania!
Cytować
+26 #24 Joy 2012-03-13 09:52
Jestem z Wami! Chętnie zamieszczę podobne informacje na moim blogu. Pozdrawiam
Cytować
+26 #23 TIm 2012-02-26 13:17
Jestem przeciwko ACTA ale też za ludźmi takimi jak państwo. Idziecie pod górkę pokazując ludziom prawdę i jak powienien wyglądać świat nas wszystkich. Uważam, że korporacje przez wprowadzane prawo chcą ograniczyć nasz wolny dostęp do tego co daje nam zdrowie tanimi i skutecznymi metodami.
Cytować
+27 #22 Zuzanna M. 2012-02-24 22:36
Popieram takie działania i ludzi którzy robią coś dla innych. Od razu widać, że są państwo dobrymi osobami kierującymi się dobrem innych. BRAWO!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.