A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

roseMam na imię Renata, jestem emerytowaną nauczycielką. Całe swoje życie poświęciłam nauczaniu dzieci niepełnosprawnych. Kochałam swój zawód, moja praca dawała mi bardzo wiele satysfakcji.

Lata spędzone przy chorych dzieciach nauczyły mnie pokory do świata. Dlatego widząc cierpienia tych maluchów nie skarżyłam się gdy mój kręgosłup zaczął odmiawiać posłuszeństwa. Nie było czasu na pieszczenie się ze sobą, trzeba było przenosić dzieci z wózków inwalidzkich do łazienki, kąpać, przebierać. Choć zawsze byłam drobną kobietką, to dawałam sobie z tym radę.

Teraz już wiem, że lekceważac piekące bóle w kręgosłupie, postępowałam lekkomyślnie. Życie przypomniało mi o tym w bardzo ważnym dla mnie dniu - Dniu Nauczyciela. Wówczas to dźwignęłam jedno z moich podopiecznych i padłam na ziemię jak kłoda nie mogąc się ruszyć.

Przeszłam poważną operację, ale bóle nie ustały. Jedynie silne środki przeciwbólowe łagodziły moje cierpienie. Gdy lekarze medycyny konwencjonalnej nie wiedzieli już jak mi pomóc, postanowiłam, że poruszę niebo i ziemię, aby odzyskać zdrowie. Miałam przecież jeszcze tyle do zrobienia.

W gazecie znalazłam reklamę Gabinetu Medycyny Tybetańskiej prowadzonego przez mongolską lekarkę: doktor Enkhjargal Dovchin. Wcześniej już słyszałam o niej wiele dobrego, teraz nadszedł moment by to sprawdzić.

Zapisałam się na wizytę i za cztery dni miałam się stawić w Warszawie. Pani doktor okazała się bardzo sympatyczną i "życiową" kobietą, która szanuje swoich pacjentów. Ponieważ byłam po długiej drodze, dostałam ciepłą herbatę na rozgrzanie i zaczęłyśmy rozmawiać.

Nawet się nie spodziewałam, że lakarze medycyny naturalnej są tacy wspaniali. Pani doktor zbadała mnie, można by rzec "od stóp do głowy" stosując badanie z pulsu, irydologię, badanie języka i wiele innych metod diagnostycznych. W końcu poczułam się wysłuchana a nie zignorowana tak jak to robili inni lekarze.

Pani doktor zaleciła na moje dolegliwości terapię akupunkturą połączoną z ziołami. Zostałam w Warszawie u siostry i przez kolejne 30 dni chodziłam na zabiegi. Po 4 zabiegu poczułam znaczną poprawę, a potem to już z dnia na dzień było coraz lepiej. Aż bóle ustąpiły całkowicie.

renia_sopot_2010

Zioła, które dostałam od doktor Enji zażywam do dnia dzisiejszego. Przez to czuję, że mam więcej energii, mimo moich 67 przeżytych wiosen.

Akupunktura pomogła nie tylko na bóle kręgosłupa, ale poprawiła stan mojej cery (zmarszczki wygładziły się, znikły przebarwienia) oraz znacząco przyczyniła się do regulacji pracy układu trawiennego.

Gorąco polecam Gabinet Medycyny Mongolsko - Tybetańskiej w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej. Oni wiedzą jak skutecznie leczyć.

Korzystając z okazji pragnę złożyć serdeczne życzenia i gratulacje mojej wspaniałej lekarce - Enji za uzyskanie tytułu profesora medycyny naturalnej.

Dziękuję za wszystko!

Renia z Grójca.

wizytowka_jesien

 

zobacz_tez2

 

 

Diagnoza w medycynie Wschodu.

Mongolia - na czym polega odmienność służby zdrowia w tym kraju?

Tradycyjna Medycyna Mongolska

Cennik zabiegów akupunktury

Najczęściej zadawane pytania - akupunktura

Akupunktura jako najtańsza forma zapobiegania chorobom

 

przeczytaj_ebooka

 

 

"W cztery oczy z medycyną naturalną dalekiego wschodu"  prof. Enkhjargal Dovchin "Enji". E-booka pobierzesz za darmo na naszej stronie www.enji.pl.

Komentarze   

+2 #20 Wiolka 2012-08-16 22:01
Ziołą i zabiegi akupunktury okazały się też w moim przypadku stawiające na nogi. Już na prawdę traciłam nadzieje, że może być lepiej. Dziękuję
Cytować
+2 #19 Karol Wańkowski 2012-06-22 21:50
Dziękuję za pomoc i dobranie ziół. Pomogło!
Cytować
+2 #18 Kimi 2012-06-21 07:34
Znam panią profesor długie lata i wiem, że jest świetną specjalistą w tym co robi. Jest dyplomowanym lekarzem oraz lekarzem medycyny naturalnej (w Chinach są takie kierunki studiów). Zawsze dobrze doradzi co zrobić nawet w sytuacjach beznadziejnych. Nie stara się leczyć na siłę czegoś czego nie ma. Często posiłkuje się analizami medycyny konwencjonalnej . Świetnie łączy te dwie dziedziny.
Cytować
+4 #17 Angel of Heaven 2011-06-14 06:01
Skorzystałam z usług gabinetu pani profesor. Zostałam przebadana. Wyniki potwierdziły się. Leczenie operacyjne jest wymagane. Cieszę się bo pani profesor nie starała się leczyć czegoś czego po prostu się nie da. Od razu powiedziała mi jak sytuacja wygląda. Polecam tą lekarkę bo nie nabija ludzi w butelkę. Do igiełek i akupunktury nie dałam się jednak namówić :-) może przy następnej wizycie.
Cytować
+7 #16 Erka 2011-05-12 11:45
Zawsze byłam miło podejmowana przez panią doktor. Nigdy nie obiecywała gruszek na wierzbie, a mimo to zawsze pomagała. Do dziś nie przyjmuję leków chemicznych. Wystarczy mi żeńszeń oraz porady pani Dovchin odnośnie sposobu życia, jedzenia i leczenia chorób. Czasami kiedy odporność spadnie i zachoruję sięgam po leki ziołowe i chorobę mam już z głowy. Polecam alternatywną medycynę w wykonaniu pani doktor. Pozdrawiam
Cytować
+15 #15 Agnieszka 2010-12-06 13:30
znam wiele osób zadowolonych z terapii w tym gabinecie a także sama do takowych należę :) ja też chciałabym tutaj podziękować za wszystko co pani dla mnie zrobiła :) jestem niezwykle wdzięczna.
Cytować
+18 #14 Janina 2010-11-29 08:14
razem z mężem leczyliśmy się pani gabinecie. oboje mieliśmy problemy z kręgosłupem. bardzo nam pani pomogła swoimi zabiegami :) ja już praktycznie swoją terapię zakończyłam natomiast mąż potrzebuje więcej czasu ze względu na to jak duże szkody jego kręgosłup odniósł w trakcie ciężkiej pracy. jednak i jego leczenie przynosi mu ulgę a efekty są widoczne cały czas a nie są to jedynie jednorazowe środki przeciw bólowe jak w przypadku tabletek :)
Cytować
+20 #13 Małgosia 2010-11-24 18:40
chciałabym bardzo pani podziękować za to co pani dla mnie zrobiła. inni lekarze nie dawali mi nadziei na wyleczenie. dopiero wizyta u pani podniosła mnie na duchu. zaczęłam wierzyć że przy pomocy pani terapi jeszcze zdołam odmienić swoje życie. teraz zdaję sobie sprawę z tego jak ważne w moim leczeniu było również moje podejscie. zawsze dodawał mi pani siły do walki. kuracja przez którą przeszłam sprawdziła się i gdyby nie pani nie wiem jak dalej potoczyłoby się moje życie. dziękuję jeszcze raz za to wszystko.
Cytować
+22 #12 Alicja 2010-11-23 09:40
pani Dovchin bardzo pomogła mi z moimi schorzeniami. również mój mąż po moich namowach skorzystał z jej usług i on także zaczyna odczuwać już pozytywne działanie pierwszych zabiegów. z pewnością oboje będziemy kontynuować leczenie w pani gabinecie.
Cytować
+21 #11 Wacław 2010-11-22 17:20
nie znam osoby nie zadowolonej z usług tego gabinetu. a uczęszcza tam regularnie duza część mojej rodziny a takze sporo znajomych. osobiscie korzystalem z kilku roznych zabiegow i jestem pod wrazeniem starannosci ich wykonania. szczerze moge polecic.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.