A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

nerwica2Nerwica jest chorobą emocji, boryka się z nią wiele osób. Tempo dzisiejszego świata sprawia, że takich osób z dnia na dzień znacząco przybywa.

Dlaczego wpadamy w tę trudną i nieprzyjemną chorobę?

Dzieje się tak, ponieważ każdy z nas na przestrzeni swojego życia doświadcza leków, napięć, smutku, trudnych i tragicznych chwil, odczuwa przy tym różnorodne dolegliwości fizyczne, od bólów glowy, poprzez skurcze mięśni aż po paniczne drżenie ciała. Wszystko to odbija się na naszej psychice, jeżeli ziarenko napięcia trafi na silny grunt, mocną osobowość to taki czlowiek doskonale sobie poradzi ze stresem i napięciem, jednak są ludzie zbyt słabi, mało odporni na szczególne sytuacje życiowe jak np. smierć bliskich - to ich własnie dotyka choroba nerwicowa.

migrena_choroba

Nerwica to poważna choroba, nie można jej bagatelizować, bo niesie ona ze sobą wiele negatywnych skutków dla naszego organizmu. Pociąga za sobą choroby układu krążenia - może doprowadzić nawet do zawału serca i śmierci.

Dotyka ona nie tylko chorych, ale też ich najbliższe otoczenie. Powinniśmy zrozumieć, że chory wykazujący zaburzenia nerwicowe potrzebuje pomocy, absolutnie nie wolno się z takiej osoby naśmiewać lub bagatelizować jej problemy. Historia pani Aliny powinna nam posłużyć na przykład tego, iż z tą chorobą można wygrać.

adna_fotka_-_drzewko_kopia

Zachorowałam na nerwicę w wieku 35 lat. Wiele sytuacji wyprowadzało mnie z równowagi, prowadziłam ze sobą nieświadomy konflikt psychiczny, nad którym nie panowałam.

Na początku nie wiedziałam, jak przebiega dokładnie choroba nerwicowa,  przeważnie ukrywa się ona bowiem pod rożnego rodzaju dolegliwościami. Byłam bezrada, biegałam od lekarza do lekarza szukając pomocy. Niektórzy mówili mi, że to z przepracowania, inni diagnozowali przeziębienie i przepisywali antybiotyki.

W końcu byłam już przewrażliwiona na punkcie mojego stanu zdrowia, bałam się że przyjdzie dzień w którym nie poradzę sobie z moimi lękami, że nie podołam wychowywaniu mojej córki. Zaczęły męczyć mnie duszności, moje ciało trzęsło się, miałam uderzenia gorąca i zimna, zawroty głowy powodujące uczucie, że zaraz zemdleję. Przestałam już chodzić do lekarzy, zaczęłam się ich bać.

Gdyby nie mój mąż, który na siłę zaprowadził mnie na wizytę do gabinetu Medycyny Mongolskiej profesor Enkhjargal Dovchin, nie wiem co by się ze mną stało. Byłam bliska obłędu.

Pani doktor trafnie zdiagnozowała moją chorobę - nerwica. Wtedy dowiedziałam się tak naprawdę, co mi realnie dolega. Moja terapia opierała się na zabiegach akupunktury i preparacie ziołowym wytworzonym z soków, proszków i wywarów roślinnych w formie pigułek - JIAN NAO BUSHENWAN. Jest to produkt tradycyjnej medycyny chińskiej.

W moim przypadku zadziałał wspaniale, moje lęki ustąpiły. Znów zaczęłam funkcjonować normalnie, tak jak dawniej.Teraz systematycznie chodzę do profesor Enji, badam się okresowo. Jestem tej kobiecie bardzo wdzięczna. Wyleczyłam się z nerwicy i znów cieszę się życiem.

Polecam wizytę u tej lekarz, nic nie stracisz, a możesz wiele zyskać - swoje zdrowie.

Dziękuję - Alinka z Warszawy

nerwica

Przeważnie sytuacje wyzwalające objawy i dolegliwości nerwicowe to:

  • wysokie wymagania otoczenia, np. stres związany z pracą,
  • obciążenia życiowe,np. opieka nad rodziną, cieżka sytuacja finansowa itp.,
  • trudności w rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych, które przewyższają możliwości przystosowawcze człowieka.

Choroba nerwicowa ma wiele twarzy, dlatego często jest trudna do zdiagnozowania. U jednych osób objawia się poprzez duszności, u innych powoduje napady lęku, depresji. To choroba osobowości, przez to że każdy z nas jest inny. Ale można z nią walczyć.

enji_wizytowka2

Zobacz też:

Preparat ziołowy JIAN NAO BUSHENWAN

Preparat ziołowy: Jiao Gu Lan (Gynostemma Pentaphyllum Ekstrakt)

Preparat ziołowy: SLIM10

Preparat ziołowy: NONI Oral Liquid 369

Inne produkty medycyny naturalnej Wschodu

Preparaty wybranych medycyn tradycyjnych świata

Komentarze   

+1 #27 Maria Sobolewska 2011-01-25 11:04
Czułam napięcie w kręgosłupie w odcinkach lędźwiowym i na dół. Szyja jakby ciągle napięta i zestresowana. Po zabiegach akupunktury dziwne uczucie spięcia zniknęło. Wystarczyło zaledwie 8 zabiegów i stałam się całkowicie inną osobą.

dziękuję bardzo
Maria, Stara Iwiczna
Cytować
+1 #26 Janek Ziemba 2011-01-14 23:53
Byłem na akupunkturze na stres i nerwy. Efekty bardzo dobre. Zdecydowanie mniej się stresuję, a i potliwość skóry się obniżyła. Polecam
Cytować
+4 #25 Jolka 2010-12-27 09:44
na nerwicę nie ma lepszego sposobu niż wizyty w gabinecie u pani dovchin. sama się o tym przekonałam :) tabletki nie radziły sobie z moją chorobą. lekarz nie wiedział jak jeszcze mógłby mi pomóc. na szczęście trafiłam do tego gabinetu i od tego momentu moje życie nabrało całkiem innego kształtu :)
Cytować
+7 #24 Marcinnn 2010-12-14 19:54
wiem jak bardzo wykańczającą chorobą jest nerwica. najgorsze chyba w niej jest to że nie jesteśmy świadomi jej początków i rozwoju. sam nie mogłem sobie długo poradzić z tym problemem. dopiero wizyta u pani dovchin i odpowiednia terapia mi pomogły.
Cytować
+7 #23 Asia 2010-12-08 13:28
nerwica atakuje podstępnie i wydaje mi się że przynajmniej w moim przypadku powoli, jednak bardzo skutecznie. jeśli człowiek nie zda sobie sprawy odpowiednio wcześnie z problemu to nie ma szans samemu sobie poradzić z tą chorobą. ja miała szczęście gdyż moja rodzina namówiła mnie na naturalne metody leczenia które okazały się bardzo efektywne w moim przypadku :) dzięki terapi u pani Dovchin poradziłam sobie ze swoimi problemami :)
Cytować
+5 #22 Krzysztof 2010-12-06 11:15
nerwica jest ciężką chorobą także z tego powodu iż jej działania nie widać od razu. atakuje powoli ale bardzo skutecznie ;/ jeśli damy jej zbytnio urosnąć w siłę może być ciężko się jej pozbyć :(
Cytować
+4 #21 Rambo 2010-12-03 20:54
Ja też miałem problemy z nerwami - wtedy pomogły mi zabiegi akupunktury i ziołolecznictwo , a konkretnie jeden preparat tradycyjnej medycyny chińskiej pod nazwą Busehn Wan. Polecam
Cytować
+9 #20 Nerwice akupunktura 2010-12-02 07:21
Nerwice i stres świetnie się leczy przy pomocy akupunktury w sesjach - 10 zabiegów, pół roku przerwy. W tym czasie organizm pracuje aby dojść do normy. W przeciągu 3-4 sesji, które trwają ogólnie od 30 do 40 zabiegów i kosztują 400 zł za sesję i trwają razem nawet 2 lata - można się całkowicie pozbyć stanów nerwicznych. Nie byłam świadoma jak to działa dopóki nie poznałam prof. Dovchin i jej metod naturalnych. Efekty w moim przypadku przyszły już na pierwszej sesji dlatego zobaczyłam, że całość ma sens, a ja mam realne szanse wyjścia z choroby. Polecam bo jest to metoda mało inwazyjna, tania i skuteczna do tego efekt jest trwały, a nie tak jak to jest w przypadku leków chemicznych czasowy.
Cytować
+9 #19 Patrysia 2010-11-29 09:32
osoby cierpiące na nerwicę najczęściej nie zdają sobie sprawy ze swojej choroby. leczenie rozpoczynają dopiero w momencie gdy choroba przybiera ostrzejszą formę. tak tez było w moim przypadku. jednak miałam to szczęście że trafiłam do pani gabinetu :) odbyta terapia pozwoliła mi całkowicie pozbyć się moich problemów :)
Cytować
+8 #18 Mikołaj 2010-11-25 08:43
Dziękuję za udzieloną pomoc i poświęcony czas. Pani rady oraz zioła bardzo mi pomogły. Wreszcie stanąłem na nogi i mogę normalnie funkcjonować. pozdrawiam Mikołaj
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.