A A A

Enji na Facebooku Enji na YouTube Kontakt z Enji

Przetłumacz na / Translate to

historia_opinie_pacjentowZgłosiłam się do gabinetu profesor Enkhjargal Dovchin ze schorzeniami, których nie mogłam się pozbyć od ponad roku...

Ale może zacznę od początku. Mój mąż był dla mnie całym światem, kochałam go ponad wszystko. To była moja pierwsza miłość, poznaliśmy się jeszcze w szkole. Oświadczył mi się w Zakopanem, w piękną księżycową noc, nie zapomnę jej do końca życia.

Moje życie ze Staszkiem było bajką, to były lata szczęścia. Mogę powiedzieć, że jestem spełnioną kobietą. Mój mąż podarował mi dwie wspaniałe córki, z których jestem ogromnie dumna. Starsza, Marysia jest obecnie lekarzem weterynarii i prowadzi własny gabinet, natomiast młodsza, Marta poszła w ślady swojego taty i została skrzypaczką.

Gdy zmarł nagle na zawał serca mój ukochany mąż, wpadłam w depresję. Mój kolorowy i szczęśliwy świat runął, a serce i duszę pogrzebałam razem ze Staszkiem. Stałam się cieniem człowieka, nie mogłam pogodzić się z losem. Nabawiłam się wrzodów żołądka i nerwicy wegetatywnej. Nie sposób opisać stanu do jakiego się doprowadziłam, prawie nic nie jadłam, odizolowałam się kompletnie od świata, znajomych, nawet w pewnym sensie od rodziny. Nie wychodziłam z domu, stałam się warzywem.

smutek

W końcu córki namówiły mnie bym poddała się leczeniu. Bez przekonania chodziłam od jednego specjalisty do drugiego, żaden z nich jednak nie potrafił mi pomóc. Wtedy trafiłam do gabinetu Medycyny Tybetańsko-Mongolskiej przy ulicy Czerniakowskiej 28a w Warszawie.

Leczenie u doktor Enji trwało od 7 maja 2006 roku do 25 czerwca 2006 i na nowo tchnęło we mnie energię życiową. Moja terapia opierała się na serii zabiegów akupunktury oraz zażywaniu trzech rodzajów mieszanek ziołowych, w tym leczniczej nalewki. To niesamowite, pani doktor nie tylko stała się moim lekarzem, ale rownież psychologiem, przyjacielem i serdecznym doradcą. Gdyby nie ona, nie poddźwignęłabym się z tego wszystkiego. To niesamowite, spotkać na swej drodze lekarza z powołaniem, który otwiera przed pacjentem całe serce.

kwiaty_jadzia

Dziś czuję się dobrze, dzięki profesor Enji dostałam drugą szansę. Mogę spędzać czas ze swoją malutką wnuczką, Anią.  Z całego serca za to dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

Jadwiga E. z Warszawy, Mokotów, 60 lat.

wizytowka_energia_enji2

zobacz_tez2


Rozmowa z panią profesor Enkhjargal Dovchin o ziołach, medycynie chińskiej i medycynie tybetańsko-mongolskiej
Ziołolecznictwo Wschodu jako alternatywa dla leków syntetycznych
Lęk przed nieznanym, czy uzasadniony? - ziołolecznictwo Wschodu
Cennik zabiegów akupunktury
Chcesz odzyskać zdrowie? Otwórz się na nowe metody, poznaj akupunkturę
Wyleczyłam nerwicę dzięki lekom ziołowym Dalekiego Wschodu od prof. Dovchin
Rzuciłam palenie dzięki akupunkturze, nie wierzycie? Ja też nie wierzyłam, a dziś nie palę

Komentarze   

0 #15 Mujer 2012-09-07 14:26
Miałam okazję poznać Panią dr Enji.Będąc 27 lat nabawiłam się problemów z układem moczowym.Lekarz e kilku specjalności diagnozowali nawracające przeziębienia pęcherza.Faszer owali mnie się jak indyka przeróżnymi antybiotykami, czopkami itp. choć wyniki kilkakrotnie miałam przeprowadzane i nic niepokojącego z nich nie wynikało.Bez owocnych rezultatów leczyłam się farmakologiczni e 2 lata.Ktoś ze znajomych zasugerował panią doktor Enji, mimo sporej odległości wybrałam się do niej i zaufałam zaproponowanemu leczeniu.Łykała m ziołowe tabletki, mieszanki i po 4,5mc kuracji przestałam odczuwać jakiekolwiek dolegliwości.Dz iś minęło ponad 3 lata i myśl o pęcherzu to tylko wspomnienie.Od kilku miesięcy zaczęło mnie pobolewać biodro i od 2 tygodni pokierowałam się właśnie do gabinetu na akupunkturę.Wie rzę ,że pomoże.Serdeczn ie polecam
Cytować
+1 #14 Matylda 2011-05-24 22:52
Mi też zioła od prof. Enji pomogły. Kobieta zna się bardzo dobrze na tym co robi. Nie ma tutaj mowy o szkodzeniu. Polecam
Cytować
+3 #13 Gonka 2011-03-09 10:24
Mi też zioła bardzo pomogły w dolegliwościach pokarmowych. Sami dobrze wiecie ile chemii wkładanych jest do ogólnie dostępnego w sklepach jedzenia. To wszystko musi mieć wpływ też na nasze organizmy. Dzięki ziołom udaje mi się trzymać moje ciało w dobrej formie. Widzę, że preparaty działają i są skuteczne.

Zachęcam do korzystania z ziół i ziołolecznictwa .
Cytować
+3 #12 sarna 2011-01-28 09:08
Nawet nie podejrzewałam jak dużą ulgą dla mnie będą zabiegi akupunktury i ziołolecznictwa w gabinecie pani profesor. Z całego serca dziękuję pani za pomoc mi i mojej mamie.

Po zabiegach akupunktury moja mama odżyła. Czuje się znacznie lepiej i widać to gołym okiem. Zioła jakie przyjmujemy nie są smakowo dobre, ale też widzimy poprawę.

pozdrawiam
Sarnecka
Cytować
+4 #11 Marysia 2010-12-20 08:52
nie znam lepszego sposobu na problemy z nerwami bezsennością i temu podobnymi od wizyt w gabinecie pani Dovchin. oboje z mężem korzystaliśmy z pani rad i leczenia i niezwykłe jest to jak bardzo metody które nam pani poleciła okazały się skuteczne. proszki zalecane przez innych lekarzy nie pomagały w żaden sposób. dziękuję za wszystko co pani dla nas zrobiła.
Cytować
+5 #10 Kamila Nowak, 45 lat 2010-12-17 11:27
Dobry specjalista od akupunktury to skarb. Moim zdaniem najlepsi są lekarze wschodu - ponieważ tam ta forma zapobiegania chorobom jest najbardziej rozpowszechnion a. Tam też są najlepsze szkoły akupunktury i naturalnych metod leczniczych. Wiele osób zawdzięcza tym metodom nawet życie, gdyż medycyna konwencjonalna nie znalazła lekarstwa na ich dolegliwości.

Liczę, że kiedyś wszystkie metody zarówno alternatywne jak i konwencjonalne będą działały razem dla dobra pacjenta, a zdrowie będzie cenione wyżej niż zysk.

Bardzo chwalę sobie usługi u pani profesor Dovchin. To ewenement na skalę światową. Polecam

Kamila
Cytować
+5 #9 Karla Bonita 2010-12-14 23:04
Stosowałam zioła od pani profesor Enji. Mieszanki ziołowe o dziwnym smaku, ale skuteczne. Mi pomogło. Fajne diagnozowanie z pulsu. Polecam.
Cytować
+6 #8 Alina 2010-12-14 19:39
ja też poradziłam sobie ze swoimi problemu dzięki pani kuracji. wcześniej długo bezskutecznie walczyłam z bezsennością a dopiero wizyta w tym gabinecie i masaże połączone z odpowiednimi ziołami zdołały mi pomóc :) bardzo bym chciała pani za to podziękować :)
Cytować
+6 #7 Madejska W. 2010-12-13 10:48
Leczyłam się akupunkturą i ziołami u pani Dovchin. Kuracja przyniosła zamierzony efekt bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

Dziękuję za poświęcony czas
Cytować
+7 #6 dr Klich 2010-12-12 09:07
Nerwicę i migreny można bardzo dobrze leczyć przy pomocy akupunktury. Z zawodu jestem immunologiem i wiem jakie działanie może mieć ta metoda. Miałem z wieloma takimi pacjentami kontakt - dlatego skłaniam się do leczenia naturalnego.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-book download

Przyjęcia Mława i Chełm

Cennik akupunktury - zobaczCopyright © 2019 Medycyna tybetańska, akupunktura, ziołolecznictwo, medycyna chińska - lek. Enkhjargal Dovchin. Wszelkie prawa zastrzeżone.